Kwestionariusz kandydata na wolontariusza
Wolontariat podczas Pięciu Smaków to współpraca z zespołem ludzi, których łączy fascynacja kinem i Azją. Poszukujemy osób o podobnych zainteresowaniach, charakteryzujących się otwartością w kontaktach z innymi, samodzielnością, rzetelnością i kreatywnością.
Do współpracy zapraszamy osoby dyspozycyjne pomiędzy 12 a 21 listopada. W przypadku niektórych działań możliwe jest godzenie innych zajęć, na przykład studiów, z wolontariatem. Ostateczny grafik zostanie uzgodniony indywidualnie z każdym z uczestników.
Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 10 października 2019, a następnie postępowanie zgodnie z instrukcjami przesłanymi drogą mailową

Podziel się z nami informacjami kontaktowymi. Będziemy z nich korzystać tylko w celach związanych z festiwalem i nie będziemy nikomu udostępniać.
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu komórkowego *
Preferowana forma kontaktu, kiedy potrzeba szybkiej reakcji lub informacji zwrotnej *
Na co dzień pozostaniemy przy e-mailu, ale podczas Festiwalu sytuacja czasem robi się bardzo dynamiczna. W takich sytuacjach najszybciej/najczęściej sprawdzasz/odbierasz/odpisujesz...?
Czy korzystasz z Facebooka? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Sztuki Arteria. Report Abuse