SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS
DALIA JATAUTAITĖ (vargonai)
IEVA JUOZAPAITYTĖ (sopranas)


„Vargonų muzika man – tai ir slėpinys, ir užtaisas, ir kūryba, ir galiausiai – darbas. Darbas, kuris teikia tiek daug pasitenkinimo, darbas, kuriuo mėgaujuosi ir esu laiminga“ – prisipažįsta Dalia Jatautaitė.

Kauno religinės muzikos centro įkūrėja, aktyvi vargonų muzikos propaguotoja-koncertuoja ir Lietuvoje, ir JAV, Kanadoje bei daugelyje Europos šalių. Kaip vieną įdomiausių, atlikėja išskiria, pasirodymą tarptautiniame bambukinių vargonų (vienintelių pasaulyje išlikusių) festivalyje Maniloje (Filipinai).

Šv. Kazimiero bažnyčioje tokios egzotikos neišvysime, tačiau Oberlinger vargonai bei prancūziški programos akcentai – derinys, kurį verta išbandyti.

Programoje L. Vierne, E. Gigout ir kt.


Koncerto trukmė 1 h
Įėjimas laisvas

Festivalį finansuoja Kazickų šeimos fondas ir Lietuvos kultūros taryba.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsų vardas, pavardė *
Jūsų el. paštas *
Jūsų telefono numeris *
Duomenys (vardas, pavardė, gimimo data, tel. nr., adresas) renkami ir tvarkomi tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Duomenys bus saugomi 21 dieną nuo įvykusio renginio dienos ir po to iš karto sunaikinti. Duomenys gali būti pateikiami tik Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, gavus jo prašymą, epidemiologinės diagnostikos tikslais. Susipažinti su VšĮ „Kristupo festivalis“ duomenų apsaugos politika galima puslapyje www.kristupofestivalis.lt arba kreiptis el. paštu kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt *
Required
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Renginio metu padaryti vaizdo įrašai ir (ar) fotografijos gali būti viešinami bei transliuojami gyvai Kristupo festivalio socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram, YouTube), internetiniame tinklapyje, taip pat kitose reklamos ar informacijos sklaidos priemonėse. Norėdami daugiau sužinoti apie organizatoriaus duomenų apsaugos politiką galite kreiptis el. pašto adresu: kristupofestivaliai@kristupofestivaliai.lt *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kristupo festivalis. Report Abuse