Levoča Nordic Day - 19. 2. 2023 - rezervačný formulár
Dobrý deň,
vážime si Váš záujem o podujatie Levoča Nordic Day a niektorý z bodov jeho programu.

Keďže pre niektoré aktivity je nutné rezervovať si miesto z kapacitných dôvodov, tak by sme Vás chceli poprosiť o pravdivé vyplnenie tohto formulára, aby sme vedeli podujatiu zabezpečiť hladký priebeh.

Ako sme už spomenuli, tak niektoré aktivity sú kapacitne limitované, preto sa rezervácie riadia pravidlom "kto skôr príde, ten skôr berie", teda ak bude dopyt prevyšovať možnosti, tak budú uprednostnení tí, ktorí vyplnili formulár skôr (pre prípad požičania bežiek bude dané pravidlo platiť osobitne pre každú veľkosť setu).

V priebehu týždňa Vám bude z našej strany zaslaný mail s doplňujúcimi informáciami (najmä či vieme Vašej rezervácií vyhovieť alebo nie, ak áno, tak v aký čas máte rezervované miesto na niektorej z aktivít).

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť 😉

Tešíme sa na Vás!

Tomáš Šefčík
riaditeľ podujatia
media@lnc.sk
0911 521 406
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Kontaktné údaje 
V nasledujúcej časti prosím uveďte Vaše kontaktné údaje, aby sme Vám vedeli zaslať doplňujúci mail, prípadne Vás v prípade potreby kontaktovať.
Meno a priezvisko *
Tel. číslo *
Aktivity na Levoča Nordic Day
V nasledujúcej časti prosím vyberte, o ktorú z aktivít máte záujem. Všetky aktivity sú bezplatné. Na aktivitu hokej na bežkách a prekážkové "preteky" nie je nutná registrácia. 
Moje dieťa má skúsenosti s bežkami ... *
Máme záujem o *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy