Silesia Swing Festival 2021 | 21.05 - 23.05
LINDY HOP - WSZYSTKIE POZIOMY - BRAK MIEJSC !
EXTRA TRACK S&M - SOBOTA - BRAK MIEJSC !
EXTRA TRACK K&A - NIEDZIELA - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Jesteś na najlepszej drodze, do wzięcia w nim udziału. Prosimy o dokładne wypełnienie Formularza, ze szczególnym zwróceniem uwagi na adres e-mail. To bardzo ułatwi nam pracę!

Czwarta edycja naszego wydarzenia (którą organizujemy po raz drugi) zaplanowana jest dla 100 osób. Tradycyjnie już odbędą się warsztaty z Lindy Hop (tym razem 3 poziomy), Authentic Jazz (2 poziomy) oraz zajęcia tematyczne. Wieczorem niestety nie spotkamy się na pięknych salach i dużych imprezach, ale za to będą praktisy taneczne, spotkania z instruktorami oraz integracje na mieście.

Na warsztatach zmieniamy się w parach, wyjątkiem od tej reguły są Extra Tracki. Zadbamy o równowagę na sali, więc można rejestrować się solo. Nie wiemy jaka będzie sytuacja epidemiologiczna, ale trzeba się liczyć z wymogiem tańczenia w maskach.

MIEJSCA
Warsztaty będą odbywały się w centrum miasta, nie dalej niż 10 minut spacerem od Dworca PKP. Szczegółowe lokalizacje roześlemy mailem osobom biorącym udział w wydarzeniu.

CENNIK
Warsztaty Lindy Hop 6h zajęć - 200,00 PLN
Warsztaty AJ Solo - 100,00 PLN
Warsztaty, Tracki (1,5h zajęć) - 50,00 PLN
---
Warsztaty Lindy Hop Beginners (3h zajęć) - 80,00 PLN


POZIOMY
Nazwy poziomów traktujemy bardzo umownie, a ich poziom wyznaczą sami uczestnicy. Z tego względu na wyższe grupy obowiązywać będzie Audition (w formie tanecznej na Lindy Hop, w formie formularza na Authentic Jazz). Swój poziom w kwestii Extra Tracków warto ocenić w kwestii wybranych tematów. Nie idźcie na Swingout Clinic jeśli nie umiecie swing out'u i nie wybierajcie Jam Circle, jeżeli nie umiecie płynnie zatańczyć frazy lub dwóch.

Lindy Hop Last Hope dedykowane jest dla osób, które znają 6count, 8count, triple, groovy, swingout, potrafią łączyć rytmiki i znają podstawy muzyki. Poziom grupy i realizowanego materiału wyznaczą sami uczestnicy


INSTRUKTORZY VS ZAJĘCIA
Lindy Hop Adv i Int./Adv - Krysia Dębicka & Alberto Meucci oraz Sylwia Rozpierska & Michał Ruszkawski
Lindy Hop Last Hope - Natalia Siwińska & Michał Rybczyński oraz Krysia Dębicka & Alberto Meucci oraz Sylwia Rozpierska & Michał Ruszkawski
Lindy Hop Od Podstaw - Natalia Siwińska & Michał Rybczyński
Authentic Jazz Open - Piotr Kwast
Authentic Jazz ADV - Piotr Kwast


EXTRA TRACKI
Swingout Clinic z Sylwią i Michałem.
Poznaj trzy różne rodzaje swing outów i przekonaj się, że można je zatańczyć na tyle sposobów, ile tylko zechcesz! Eksploruj razem z nami podobieństwa i różnice w energii między partnerami, dynamice ruchu oraz sposobach na przemieszczanie się względem siebie. Swingout Clinic pod okiem miłośników gatunku!

Stress Less in Jam Circle z Krysią i Alberto
Na naszym niedzielnym spotkaniu „stress less” in Jam Circle podzielimy się z wami wskazówkami jak na luzie i a jednocześnie kreatywnie podchodzić do improwizowania przed publicznością. Będzie dużo o muzyce, a nie zabraknie również nowych figur i rytmów.

Muzyka i Kreatywność z Piotrkiem
To 2 Extra Tracki solowe, na których eksplorować będziemy odpowiednio tematy muzyczne i pobudzać naszą kreatywność. Znakomite uzupełnienie zajęć z Authentic Jazzu


REJESTRACJA
Jeżeli sytuacja epidemiologiczna zmusi nas do odwołania warsztatów, w przeciągu 3 dni zwrócimy wszystkie wpłacone środki.

Po otrzymaniu przez Ciebie zgłoszenia w przeciągu 72 godzin wyślemy maila z podsumowaniem i szczegółami dotyczącymi płatności. Jeśli masz pytania lub wątpliwości pisz/dzwoń śmiało: 693 40 60 42.

Regulamin RODO W SWING CITY, którego akceptacja jest warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu, jest do przeczytania pod adresem: http://swingcity.pl/regulamin/.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/470183584366745/
Nazwisko i Imię *
Adres e-mail (prosimy, sprawdź dokładnie): *
Numer telefonu: *
Miasto:
Nazwisko i Imię Partnera/ki (jeśli nie masz wpisz 'BRAK', to nie problem) *
Harmonogram SSF 2021
Zapisuję się na następujące zajęcia OD PODSTAW:
Clear selection
Zapisuję się na następujące zajęcia DLA TAŃCZĄCYCH:
Udział w imprezach jest możliwy tylko w przypadku udziału w minimum 4,5h zajęć podczas SSF 2021 (np. 6h Lindy Hop, AJ 3h + AJ OPEN, 2*AJ OPEN + Extra Track, 2*Extra Track + AJ OPEN). Zajęcia możesz miksować dowolnie - oczywiście o ile nie kolidują ze sobą w grafiku - ważne, aby w sumie uzyskać min. 4,5h. Jeżeli nie chcesz brać udziału w imprezach, możesz zapisać się na dowolną ilość zajęć np. tylko jeden Extra Track.
Audition (w przypadku wyboru zajęć Lindy Hop INT/ADV, ADV): *
Zmiany w parach (w przypadku wyboru Extra Tracków w parach): *
Czy jesteś zaszczepiony przeciw COVID-19? Informacja o ilości zaszczepionych uczestników będzie dla nas szczególnie cenna podczas organizowania imprez, ale decyzję o jej podaniu pozostawiamy Tobie :) *
Hosting: *
Akceptuję regulamin RODO w Swing City oraz jestem świadoma/y zagrożenia epidemiologicznego i zastosuję się do wymagań Organizatora w tej kwestii: *
Zgadzam się na wysyłkę na podany e-mail Newslettera od Swing City: *
Pytania / uwagi:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy