ISAAC - Ankieta dla studentów z Polski
Drodzy Studenci,

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety dotyczącej studiowania w środowisku wielokulturowym oraz organizacji wyjazdów mobilnościowych. Ideą kwestionariusza jest zebranie informacji od studentów i pracowników uczelni w kontekście wymian międzynarodowych i nawiązywania współpracy z innymi uczelniami.

Projekt ISAAC (International students’ Action for Adapting Cross-Cultural activities, project no.2020-1-PL01-KA203-082267) ma na celu przygotowanie modelu wsparcia dla studentów zagranicznych, krajowych i pracowników uczelnianych oraz przygotowaniu materiałów, przewodników wspierających ich pracę.

Głównym celem projektu jest pomoc studentom i wykładowcom w zaaklimatyzowaniu się w nowym środowisku oraz wsparcie umiędzynarodowienia uczelni. Wyniki ankiety przyczynią się do opracowania rezultatów projektu dostosowanych do potrzeb grupy docelowej.

Instrukcje wypełniania:
Ankieta podzielona jest na dwie części:
I. Cześć socio-demograficzną
II. Cześć kwestionariuszową

Wypełnienie ankiety zajmie około 20 minut. Większość pytań jest zamknięta, z możliwością jednej lub kilku odpowiedzi, zdarzają się jednak pytania otwarte. Proszę wypełnijcie ankietę zgodnie z Waszymi odczuciami i wrażeniami. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

W razie pytań, prosimy o kontakt na:
magda.janiak@wsei.lublin.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy