VILNIAUS MOKYKLŲ ŠVENTĖ 2018
2018-05-02, 18.00 VAL. REGISTRACIJA STABDOMA!

Viešoji įstaiga ,,Sportas ir poilsis", Vilniaus miesto savivaldybė drauge su Viešąja įstaiga „Sveikas miestas“ inicijuoja didžiausią mokyklų šventę ir kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas (mokyklas, gimnazijas, progimnazijas) ir jų auklėtinius (moksleivius) sudalyvauti ,,Vilniaus mokyklų šventėje 2018”.
Programa ir sporto šakos, fizinio aktyvumo priemonės bus parengtos pagal amžiaus grupes, renginio programa truks dvi dienas, siekiant kokybiškai pravesti moksleiviams pažintines pamokėles (,,workshopus") ir įvertinus galimus didelius dalyvių srautus.

2018 m. gegužės 4 d. (penktadienį) renginio programa bus organizuojama 1-4 klasių moksleiviams, o gegužės 5 d. (šeštadienį) programa bus orientuota į 5-12 klasių moksleivius.

Renginio metu bus pristatomi:
gatvės gimnastika, žolies riedulys, gatvės rankinis, šaudymas iš lanko, beisbolas, futbolas, fechtavimas, diskgolfo pagrindai, tradiciniai ir netradiciniai kovos menai (aikido, capoeira, boksas, dziudo, imtynių sportas, kt.). Tuo pačiu moksleiviai bus skatinami ugdyti darbo komandoje gebėjimus, sužinoti nuo ko reikia pradėti norint užsiimti norima sporto šaka, kaip saugiai sportuoti.

Moksleiviai galės ir „kitaip“ sudalyvauti aktyvioje užsiėmimų pertraukoje: išbandyti lankininkų kovas (šaudymą su strėlėmis), smagiai ir aktyviai pašokinėti ant batutų, ir pripučiamų pramogų.

Renginio metu vyks specialūs seminarai mokiniams apie įvairias sporto šakas, bus ir specialios rungtys (estafetės), kuriose galės savo jėgas išbandyti skirtingų klasių moksleiviai. Taip pat šventės dalyvių laukia įvairūs konkursai bei staigmenos, masinė moksleivių mankšta su žinomais šalies diskožokėjais ir mokyklų “piknikas”.
Organizatoriai garantuoja sveikus užkandžius ir gėrimus.

GEGUŽĖS 4 DIENOS PROGRAMA
(1-4 klasių moksleiviams):

9.00 – 9.45 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

9.45 – 10.00 val. – RENGINIO ATIDARYMAS / ,,IMPULS" MANKŠTA / INSTRUKTAŽAS

10.00 – 12.30 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS

12.30 – 13.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA / PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

13.00 - 13.45 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS

13.45 – 14.00 val. – RENGINIO PABAIGA


GEGUŽĖS 5 DIENOS PROGRAMA
(5-12 klasių moksleiviams):

13.30 – 14.00 val.: MOKYKLŲ ATVYKIMAS / REGISTRACIJA

14.00 – 14.15 val. – RENGINIO PRADŽIA / ,,IMPULS" MANKŠTA / INSTRUKTAŽAS

14.15 – 16.45 val. – PAŽINK SPORTO ŠAKAS

16.45 – 17.00 val. – AKTYVIOJI PERTRAUKA/ PAILSĖK AKTYVIAI / PIKNIKAS

17.00 -18.00 val. – APDOVANOJIMAI / PRIPUČIAMOS PRAMOGOS

18.00 – 18.15 val. - RENGINIO PABAIGA

Savo muzika įkvėps DJ Mamania (G&G Sindikatas) ir DJ Justinez

Registracija vyksta iki gegužės 2 d., 18:00 val.

REGISTRACIJA STABDOMA!

Patarimai ką turėti: laisva sportinė apranga ir avalynė (sportbačiai), užkandžiai, gėrimai (vanduo, sultys), tėvų sutikimus.

Renginio organizatoriai:

Viešoji įstaiga „Sportas ir poilsis“ (Sportima), Vilniaus miesto savivaldybė, Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“

Partneriai: SPORTLAND, ,,Impuls" sveikatingumo klubai, Natūralus mineralinis vanduo ,,Hermis”, Jono Girskio stuburo gydymo centras, Vilniaus sporto mokykla ,,Tauras", Aikido mokykla Aidas, VšĮ ,,Gatvės gimnastikos klubas", VFA ,,Geležinis vilkas", Venckaičio imtynių klubas, Vilnius Beisbolo Klubas, Lankinis.lt , Capoeira Lietuva, Discgolf.lt, Stalo teniso klubas ,,Mažoji raketė", Bujinkan Lietuva Dojo, Gigant Chess, Tapk Čempionu – Mažųjų sportas, Vilniaus fechtavimo klubas, Bujinkan Lietuva Dojo.


Mokyklos pavadinimas *
Your answer
Mokyklos atstovas (vardas, pavardė) *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Tel. Nr. *
Your answer
Klasės atstovas (vardas, pavardė) *
Your answer
Tel. Nr. *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Renginio diena *
Required
Klasės *
Required
Klasės vaikų skaičius (pvz. 1 klasė 25 mokiniai)
Your answer
Mokiniai turi būti supažindinti su saugaus elgesio instruktažu:
Mokiniai turi būti supažindinti su jų mokymo įstaigos patvirtintų ,,Mokinių turizmo renginių organizavimo aprašu", kuris nustato mokinių turizmo (sporto) renginių išvykų, ekskursijų, žygių, sąskrydžių, varžybų (toliau – turizmo renginiai) – organizavimo tvarką. Aprašas turi būti parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2005 m. kovo 1d. įsakymu Nr. ISAK -330 patvirtintu Vaikų turizmo renginių organizavimo aprašu (Žin., 2005, Nr.31-1023), Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2004 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. ISAK-991(Žin., 2004, Nr. 98-3663), (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. liepos 5 d. įsakymo Nr. V-1214 redakcija, galiojanti suvestinė redakcija (nuo 2017-04-25): https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.251883/SlynmwNJNG
Projekto taisyklės:
Prašome dalyvius (jų atstovus) susipažinti su projekto taisyklėmis.

Renginio pagrindiniai uždaviniai – sudominti, įtraukti, supažindinti su įvairiomis sporto šakomis Vilniaus miesto (rajono) moksleivius (vaikus ir jaunimą), interaktyviai per sportą papasakoti apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, skatinti atsisakyti žalingų įpročių, juos keičiant į sportą. Taip pat motyvuoti jaunimą sportuoti, judėti bei savo pavyzdžiu pademonstruoti, kad sveikas gyvenimo būdas yra madingas ir labai reikalingas.

Projektas yra skirtas parodyti mokyklinio amžiaus vaikams kas tai yra sportas, kaip jis atrodo grupėmis ir individualiai, kaip jis veikia jų sveikatą, požiūrį. Užsiėmimus jiems pravęs profesionalūs sporto treneriai, savo srities specialistai, žinomi šalies sportininkai.
Vilniaus mokyklų šventė 2018 yra viena iš 2018 metais įgyvendinamų kūno kultūros ir sporto plėtojimo, vaikų ir jaunimo socializacijos programų priemonių.

TAISYKLĖS (NUOSTATAI)

DALYVIO (-IŲ) SUTIKIMAS

1. Dalyvis (-iai) ar jo (-jų) atstovas (-ai) užsiregistravęs į edukacines pamokas patvirtina, kad perskaitė šiuos nuostatus, supranta juos, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada juos vykdyti.

2. Registruodamasis dalyvis (-iai) ar jo atstovas (-ai) patvirtina, kad žino, jog dalyvauja sporto ir aktyvaus laisvalaikio projekte, kuriame gali patirti sužalojimų, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
3. Už nepilnamečius (iki 18 m. amžiaus) dalyvius, jų sveikatos išsaugojimą projekto (pamokų) metu, atsako jų globėjai (mokyklos, klasės atstovai, auklėtojai).
4. Dalyvio (-ių), jų atstovai patvirtina, kad jis ir jo vaikai ar globotiniai yra sveiki, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems dalyvauti projekto vyksiančiuose užsiėmimuose. Dalyvis (-iai), jų atstovai atsisako nuo bet kokių pretenzijų organizatoriams, susijusių su jo ir jo vaikų ar globotinių sveikatos ar gyvybės klausimais.
5. Dalyvis (-iai), jų atstovas pasižada, kad projekto metu vyksiančiuose užsiėmimuose (sporto pamokėlėse) jo ir jo vaikų/ globotinių elgesys nesukels pavojaus kitų dalyvių ir organizatorių sveikatai ir nuosavybei bei gamtinei aplinkai.
6. Dalyvis (-iai), jų atstovas prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant: griūvimai, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu projekte.
7. Dalyviai (-iai), jų atstovas dalyvaudami projekte sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio (klasės, mokyklos narių) atvaizdu (-ais) būtų naudojami projekto informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais.

__________________________________________________, ______________________
Mokyklos (klasės) atstovo vardas, pavardė Parašas

Ar sutinkate, kad renginys būtų filmuojamas ir fotografuojamas (video ir nuotraukų reportažai su programos dalyvių atvaizdu (-ais) būtų naudojami informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais, skelbiama www.sveikasmiestas.lt, www.vilnius.lt ir www.sportima.lt *
Required
Su renginio (projekto) taisyklėmis susipažinau ir sutinku *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms