Poznańskie Pożegnania vol. 2 - Neoplan N4016
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do dnia 1 października włącznie, po tym dniu nie będą przyjmowanie zgłoszenia!
Uczestnictwo w przejeździe jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

W razie pytań proszę o kontakt: piotrlubomirski@onet.pl
Email address *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Prosimy o podanie numeru telefonu w celu lepszej komunikacji między uczestnikami a organizatorem.
Uwagi
Regulamin przejazdu
Regulamin przejazdu
1. Organizator zastrzega sobie prawo wykluczania uczestnika z przejazdu, bez zwrotu poniesionych kosztów za nieprzestrzeganie niniejszego regulaminu.
2. Podczas przejazdu obowiązuje również niniejszy regulamin oraz regulamin przewozu osób "TRANSLUB Luboń"
3. Podczas przejazdu zabrania się spożywania alkoholu w autobusie, palenia wyrobów tytoniowych lub elektronicznych.
4. Podczas przejazdu jest dozwolone wykonanie zdjęć autobusu, aczkolwiek tylko w miejscach wyznaczonych przez organizatora (zabronione jest wsiadanie i wysiadanie poza wyznaczonymi miejscami)
5. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia uczestnikom imprezy, każdy z uczestników bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo oraz w pełni ponosi konsekwencje ewentualnie wyrządzonych szkód podczas trwania przejazdu.
6. W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę, osoby które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszeni.
7. Liczba miejsc ograniczona, w przypadku ilości zgłoszeń przewyższającej liczbę miejsc siedzących w autobusie Organizator zastrzega sobie prawo zamknąć wpisywanie kolejnych osób chętnych na przejazd.
8. W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega możliwość odwołania imprezy. Wszystkie informacje będą podawane na bieżąco.
9. Dołączenie do wydarzenia na Facebook`u nie jest równoznaczne z zapisaniem się na imprezę!
10. Z uwagi na trwającą pandemię wymagane jest zakrywanie ust i nosa w autobusie. Jednak pragnę zaznaczyć że ani przewoźnik ani organizator nie zapewniają maseczek dla uczestników oraz płynu dezyfenkującego.

W przypadku awarii autobusu impreza odbędzie się autobusu Solaris Urbino 12 z 2001 roku.


Notka grzecznościowa - uprasza się uczestników przejazdu o nie wchodzenie sobie nawzajem w kadr podczas wykonywania zdjęć.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy