Do zobaczenia w kawiarni obywatelskiej przy 3 Maja 18 we Włocławku_formularz zapisów na wydarzenia organizowane przez i we współpracy z operatorem Fundacją Ładowarka

REGULAMIN KORZYSTANIA Z PRZESTRZENI I UDZIAŁU W WYDARZENIACH REALIZOWANYCH NA TERENIE KAWIARNI OBYWATELSKIEJ „ŚRÓDMIEŚCIE CAFÉ” WE WŁOCŁAWKU PRZY UL. 3 MAJA 18 

1. Operatorem kawiarni jest Fundacja Ładowarka z siedzibą we Włocławku, Żabia 12a, NIP 8883141558. Osobą właściwą do kontaktu jest Prezes Zarządu Fundacji Ładowarka Pan Dominik Cieślikiewicz (d.cieslikiewicz@gmail.com). 

2. Korzystanie z kawiarni oraz udział w wydarzeniach są nieodpłatne. 

3. Kalendarz wydarzeń organizowanych przez operatora dostępny jest na stronie www.fundacjaladowarka.org.pl 

4. W wydarzeniach udział wziąć może każdy mieszkaniec Włocławka, spełniając ewentualne warunki uczestnictwa w danym wydarzeniu (np. wiek) i dokonując wcześniejszej rejestracji na wydarzenie, o ile wydarzenie nie jest wydarzeniem otwartym, za pośrednictwem dedykowanego formularza: https://forms.gle/qvKYNfbb4xW1V1qo6 

5. Zapisu można dokonać samodzielnie lub w kawiarni w godzinach jej otwarcia, niemniej zawsze jest ono związane z wypełnieniem powyższego formularza. 

6. Z przestrzeni kawiarni mogą korzystać inne organizacje pozarządowe, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne, za zgodą operatora kawiarni i na indywidualnie określonych warunkach. Korzystanie z przestrzeni kawiarni jest nieodpłatne. Za organizację, przebieg i ewentualne roszczenia podczas takiego korzystania nie odpowiada operator kawiarni. 

7. W kawiarni nie mogą przebywać bez opiekuna dzieci do lat 16, z wyłączeniem dedykowanych wydarzeń. 

8. Operator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty materialne w związku z uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych przez operatora w kawiarni, jej sąsiedztwie oraz na podwórku partycypacyjnym przy 3 Maja 18. 

9. Na terenie kawiarni i podwórka partycypacyjnego obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektrycznych. 

10. Uczestnictwo w wydarzeniu/korzystanie z przestrzeni jest równoznaczne z poświadczeniem wiedzy i akceptacji zapisów niniejszego regulaminu.

Na wszystkie wydarzenia organizowane w kawiarni przez Fundację Ładowarka zapisy - jeżeli konieczne - prowadzone są tylko i wyłącznie za pośrednictwem tego formularza. Każde wydarzenie, to konieczność ponownej rejestracji. Nie ma możliwości zapisu na kilka/cykl wydarzeń wypełniając tylko jeden formularz. W przypadku warsztatów dla rodzin (dziecko+opiekun) wypełnić należy jeden formularz, podając dane dziecka i opiekuna. Jeżeli w danym wydarzeniu nie ma informacji o "braku miejsc", nadal prowadzimy zapisy. 


Kalendarz wydarzeń: www.fundacjaladowarka.org.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Chcę wziąć udział w wydarzeniu: *
Imię i nazwisko *
Wiek
Numer telefonu *
Adres e-mail
Imię i nazwisko dziecka (w przypadku warsztatów dziecko+opiekun)
Wiek dziecka
Dzielnica w której Pan/Pani mieszka (dla danych statystycznych) *
Czy chcesz nam coś powiedzieć?
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości o działalności kawiarni obywatelskiej i Fundacji Ładowarka drogą sms i/lub e-mail *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy