Přihláška na Školu Tradičního Bylinkaření.           Čtyř cyklů - čtyři roční období . Víkendové
Kurz Tradičního Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky, ve čtyřech cyklech.. Čtyři roční období.
Celoroční interaktivní kurz a Bylinková dílna, máte se na co těšit 😊

Příroda ve své moudrosti umí připravit své léčení pro Vás, stačí jen vše vnímat a chovat se k ní s úctou.
Příroda je tak moudrá, že od chvíle, kdy se probouzí po zimním spánku, už chystá své poklady, které nám rostou přímo pod nohama a také nad hlavou. To vše naši předkové věděli a uměli využívat, k bylinám měli úctu a respekt.

I my v Bylinkové Terapii se společně s vámi vydáme po stopách celého Bylinkového roku, kde se z nás stanou kořenáři a bylinkáři, a nejen to :

Od Jara 2023 do podzimu 2023 projdeme čtyři bylinkové cykly v roce - to co nám aktuálně příroda nabízí.  Vše se také naučíme zpracovávat. Budeme škvařit a nakládat, louhovat, sušit, macerovat a objevíte naši Bylinkovou dílnu,  ve které si budeme destilovat hydroláty – květové vody pro naše zdraví i krásu.

O Svatojánské noci budeme mít devatero kvítí a budeme se podílet na dobré magii pro naši ochranu.

Naučíme se bylinky a vše, co nám příroda nabízí používat pro naši krásu, imunitu, klidnou mysl a zdraví.
Půjdeme po stopách lidového léčitelství a na vlastní kůži si vyzkoušíme léčení přírodní cestou tak, jako to uměly naše prabáby, budeme vnímat sílu slunce a měsíce, čekají nás veliká dobrodružství a bádání.

Pravidelně s sejdeme 4 x v roce 2023

A jak to bude?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Začínáme příchodem Vesny a jarní rovnodenností, pupeny, míza a kůra.
 24.25.26. Březen  2023
Probuzení, očista, růst, energie, mladost. Jarní rovnodennost.

Příroda i my se probouzíme, neklid a nová energie , vše se dává do pohybu, doba očisty a půstu.
Je obvykle čas na : mízu, kůru, pupeny, výhonky, mladé kořínky, natě, sadbu semínek a také očistu a hubnutí. Budeme loupat a nakládat kůru, škrábat mízu ze stromů (opatrně), z divokých zelených natí bylin budeme vyrábět pomazánky. Na vlastní jazyk si prověříme, jak nám chutnají nápoje z čerstvých kopřiv a pampelišky  a jiných divokých bylin. A také jejich mladé kořínky proměníme v různé lektvary. Jaro bude velmi zelené a ozdravné a nabije nás energií tak, abychom čerstvě vykročily do teplejších dní.    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokračujeme.  
Zažijeme přechod jara do Máje a Valpuržinu noc, zelené plevele a květy.
21.22.23. Duben  2023
Doprovodné rostliny, květy a hojnost, energie slunce.

Je konec dubna a začíná Máj - vše rozkvétá a tak i my se budeme pomocí přírody snažit "rozkvést do krásy" - téma ženství a její zdraví, to vše nás čeká v tomto cyklu. Dcera - matka - babička - téma které souvisí s každou ženou, budeme se učit vše o "ženských bylinkách", ale také i o těch "mužských". A také použijeme bylinky a kořínky na výrobu svého parfému, spojíme květovou vůni a utvoříte si svůj bylinkový parfém......to vše se ale musí odležet.....Naložíme si ovoce a bylinky s květy na domácí octy a naučíme si je vyrábět - vše čisté a bez chemie, voňavé a chutné.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pak nás čeká magie letních bylinek a Slunovrat, svatojánské bylinky.    
23.24.25. Červen  2023
Hojnost, barvy, vůně a kouzelný Slunovrat a Svatojánská noc…… sklizeň.

V tomto čase to v přírodě hraje všemi barvami, vůně se prolíná se zvuky, příroda žije na 100%, je čas nejdelšího dne a nejkratší noci, Letní slunovrat a Svatojánská noc,  příroda dává největší poklady. Je čas vyrábět Květovou vodu, oslavit Slunovrat, nakládat třezalku, zaměřit se na energii, tělo a zdrví. Čas hojnosti a barevnosti, sklízíme , nakládáme,  sušíme . Budeme vyrábět tinktury, oleje a masti. Ochutnáme jedlé květy a ozdobíme si svůj vyrobený bylinkový dort. Otevřeme si Bylinkovou Laboratoř a s naším destilačním přístrojem zažijeme kouzla.  Vše co měsíc kvasilo a uleželo se, doděláme - váš bylinkový ocet, či pivo, nebo víno dozraje do žádané kyselosti, perlivosti. A přírodní bylinkový parfém Vám bude připomínat vůni tohoto času.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vše zakončíme podzimní rovnodenností a návratem ke kořenům.  
22.23.24.  Září    2023
Dozrání, vrchol, plody a sběr....zklidnění - příprava na zimní čas.

V období tomto nastává zklidnění, vše divoké už se událo. Příroda je ve svém nejvyšším dávání, dává nám své plody a síla se pomalu stahuje do kořenů, je čas kutání kořenů, sběru plodů a veliká příprava na zimní čas. Je nutné řešit imunitu a zklidnit svou mysl a duševní neklid.  Budeme připravovat ozdravné koupele a oleje. Připravíme lahodné likéry a vína, masti a sirupy, poskládáme si své čaje. Roztopíme včelí vosk a připravíme si své tělové svíce na vytahování bolestí. Budeme se hýčkat, stanou se z nás mydlářky a vyrobíme si produkty pro svou domácí lázeň. Na vlastní tělo zažijeme, jak léčily naše prabáby. Bude to ukončení cyklu……příroda se zahalí do bíla a vše bude odpočívat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V bylinkové škole je lépe uchopitelný celý koncept bylinkového roku, ve čtyř cyklech - to co zrovna aktuálně příroda nabízí a co můžeme použít pro své zdraví, psychickou pohodu a krásu a nejen to, také se učíme jak využít tyto věci i v kuchyni, semínka, plody, kořeny.

V ceně je ubytování 2x noc se snídaní na oddělených postelích,  (je myšleno pocelý cyklus bylinkové školy, eh každý za 4 víkendů)
2x teplé obědy s polévkou a 2x teplá večeře, káva a bylinkové nápoje po celý den a veškerý materiál ke zpracování bylinných elixírů. ( je myšleno, v každém víkendu) V ceně nejsou vaše objednaná nápoje v restauraci.  
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cena Bylinkového roku - Tradiční bylinkové školy: je 35 000,- kč

Rezervační záloha 5 000,- je splatná do 1.6.2022 (zaplatí všichni)

Dále:
1 možnost: doplatit  jednou platbou  30 000,- kč, do 16.1.2023

2 možnost: Zaplatit 2x splátky 15 000,- kč, první platba do 30.10 2022. Další platba do 20.3. 2023.

3 možnost: Zaplatit 3x splátky 10 000,- kč, první splátka do 30.10 2022.
Další platba do 20.3. 2023 a pak poslední 10.5.2023.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bankovní spojení pro zaplacení částky na č.ú. 2200531294 / 2010.

Tvořit budeme vždy v  bylinkové dílně na Kokořínksku, ve Skramouši 32, scházet se budeme v Homoutově statku- kde bude zárověň i vaše ubytování se snídaní. Začínáme v pátek v 17.hod. do 20. hod.V sobotu od 10 hod. do 19.hod, v sobotní dny jdeme do přírody na Bylinkové vycházky, kde se aktuálně učíme co roste a sbíráme, po té připravujeme vše na další den. V neděli začínáme od 10.hod. a končíme v 17.hod.
V neděli pokračujeme v bylinkové dílně a vše vyrábíme, učíme se a zpracováváme z bylin, kořenů, plodů atd.    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Snad jsem vám celý plán dobře popsala, kdyby jste měli ještě nějaké otázky, nebo potřebujete ještě něco dovysvětlit, neváhejte napsat..
Pokud máte zájem , napište co nejdříve, preferuji malou skupinu a pak termín uzavřu.
V ceně je zahrnuto vše: suroviny (pálenka, víno, cukry, sádlo, oleje, propolis), bylinky, vosky, nádobí, rukavice, atd. Další  materiál jako skleničky, popisky, etikety, sáčky. Také si budeme vyrábět – destilovat v měděné destilační kolóně Hydroláty – květové vody. Veškeré náčiní k zapůjčení, nože, vařečky, prkýnka, hrnce, vařiče, destilační přístroj, struhadla, rýče atd. V  ceně  jsou také bylinné nápoje, káva, snídaně , oběd , večeře...... a navíc co si z bylinek uvaříme, to si sníme 😊.


Bankovní spojení pro zaplacení částky na č.ú. 2200531294 / 2010.  

 
Storno poplatky se vztahují na ubytování - to znamená kdyby se cokoliv stalo a vy nemohli celý cyklus absolvovat
50% rezervační záloha na ubytování je vratná za těchto podmínek:
Do ohlášení 30 dní před příjezdem bez storno poplatků – manipulační poplatek 500,-Kč
30–15 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 30% ceny pobytu (min 500,-Kč)
14–0 dní před příjezdem storno poplatek ve výši 50% ceny pobytu (min 500,-Kč)


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a Příjmení *
Adresa a číslo popisné: *
Telefon (ve formátu +420 000 000 000) *
Město *
PSČ *
Platba Bylinkového kurzu čtyři roční období . Můžete si vybrat ze tří variant: *
Required
Přejete si fakturu? *
Fakturační adresa
Kód dárkového voucheru
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Absolvovali jste u nás kurz v minulosti?
Chcete nám ještě něco sdělit?
Smluvní podmínky
Všeobecné podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky (dále jen „podmínky“) platí pro všechny služby a zájmové kurzy poskytované firmou "Bylinková Terapie" a jsou podmínkami ve smyslu § 273 zákona č. 513/1991 Sb. Obchodního zákoníku v platném znění.

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti poskytovatele, kterým je Monika Golasovská – Bylinková Terapie,  IČO: 73268500, se sídlem Skramouš 32, Mšeno u Mělníka 277 35. Česká republika (dále jen „poskytovatel“), a objednatele služby (dále jen „klient“).

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky, řídí se zákonem č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku, zákonem č. 634/1992 Sb. O ochraně spotřebitele, případně zákonem č. 513/1991 Sb. Obchodního zákoníku v platném znění.

I. Obecná ustanovení

Poskytovatel je zaregistrovaný podle platných zákonů České republiky (zákon č. 455/1991 Sb., živnostenský zákon v platném znění).

II. Ochrana osobních údajů

Klient bere na vědomí, že poskytnutím svých osobních údajů dává poskytovateli souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. na ochranu osobních dat (dále jen „zákon“). Současně klient stvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou jeho, pravdivé a přesné. Pokud se jedná o osobní údaje dalších subjektů, stvrzuje tímto, že disponuje oprávněním s těmito daty dále nakládat, aby na jejich základě mohla být vypracovaná požadovaná služba, případně služby.
Poskytnutím osobních údajů uděluje klient poskytovateli v souladu se zákonem oprávnění shromažďovat, zpracovávat, uchovávat a užívat poskytnuté osobní údaje, a to pro účely plnění uzavřené smlouvy, zasílání obchodních sdělení a pro případnou další komunikaci. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Klient může výše uvedené oprávnění kdykoliv odvolat tak, že oznámí tuto skutečnost poskytovateli prostřednictvím e-mailu na bylinkova-terapie@email.cz  a poskytovatel klientovy osobní údaje zlikviduje.
Poskytovatel se zavazuje, že neposkytne jakékoliv údaje získané od klienta třetím osobám bez předchozího písemného souhlasu klienta, s výjimkou případů, kdy je zpřístupnění těchto informací vyžadováno právními předpisy, příslušnými orgány na základě právních předpisů, nebo kdy je to nezbytné pro naplnění smlouvy.
Klient bere na vědomí, že účelem poskytnutí požadovaných osobních údajů je získání dostatečných informací nutných ke splnění smlouvy. Při plnění smlouvy má poskytovatel za to, že poskytnuté údaje jsou pravdivé a správné a poskytovatel není povinen poskytnuté údaje ověřovat.
Poskytovatel věnuje maximální pozornost bezpečnosti a ochraně osobních údajů klienta a dodržuje etická pravidla.

III. Uzavření smlouvy, objednávka

Bylinková terapie je nabídkou služeb (jako je například pořádání zájmových kurzů a workshopů, bylinkové konzultace, poradenství, dárkové vouchery…) poskytovatele. Objednáním služeb nebo vyplněním závazné přihlášky a zaplacením ceny nebo zálohy dochází k uzavření smlouvy, jejímž předmětem je úplatné poskytnutí služeb uvedených na objednávce klientovi v souladu s těmito podmínkami. Odesláním objednávky a požadovaných údajů klient potvrzuje, že si tyto podmínky přečetl, a že s jejich zněním bez výhrad souhlasí.

Podmínkou platného uzavření smlouvy je potvrzení objednávky ze strany poskytovatele a to písemnou, nebo ústní formou a vzájemné odsouhlasení termínu a požadovaných údajů. Na uvedený kontakt bude klientovi zaslána potvrzovací zpráva se zadanými daty. Klient uvedené údaje ihned zkontroluje, a pokud údaje nesouhlasí, napíše poskytovateli na e-mailovou adresu bylinkova-terapie@email.cz opravu údajů. Jestliže objednávka není opravena klientem do 3 dnů od přijetí potvrzovací zprávy a připsání částky za službu na účet poskytovatele, považuje ji poskytovatel za platnou a přistupuje k jejímu plnění. Po této době již není možné objednávku měnit.

Zájmové kurzy, konzultace a jiné služby probíhají v předem daných termínech, většinou na adrese provozovny poskytovatele, není li uvedeno v propozicích, nebo na přihlášce jinak. K jejich odběru (nebo účasti) se může přihlásit kdokoliv, kdo dosáhl věku 18ti let a je způsobilý k právním úkonům. Podrobnou nabídku služeb, pořádaných zájmových kurzů a akcí naleznete na internetových stránkách poskytovatele.


IV. Způsoby platby a termín plnění

Cenu za poskytované služby je možné uhradit platbou na bankovní účet na základě výzvy k úhradě, kterou klient obdrží spolu číslem bankovního účtu, variabilním symbolem pro identifikaci platby a s konečnou cenou, nebo hotově osobně a to pouze po předchozí domluvě.

Podklady k platbě budou odeslány až po vzájemném odsouhlasení stanovené ceny a způsobu platby (např. zálohová platba) mezi poskytovatelem a klientem.

Platný, kompletní ceník najdete na webových stránkách poskytovatele. Uvedené ceny se mohou lišit v závislosti na případných slevách, akcích, o kterých bude klient informován před uzavřením smlouvy.

Služba bude poskytnuta po zaplacení dohodnuté částky.

Zálohová platba se nevztahuje na dárkové poukazy a konzultace v rámci určených služeb. Zde se platí vždy plná cena a to předem, není-li určeno (domluveno) jinak

V. Dárkový poukaz

V případě objednání dárkového poukazu pro třetí osobu, zákazník („původní zákazník“) obdrží dárkový poukaz elektronicky na emailovou adresu uvedenou v objednávce, a to na základě úhrady částky odpovídající hodnotě vystaveného dárkového poukazu ve prospěch provozovatele připsáním na účet provozovatele nebo převzetím v hotovosti.

Pro vznik smlouvy v případě objednání kurzu prostřednictvím dárkového poukazu platí přiměřeně ustanovení části III. Uzavření smlouvy, objednávka

Dárkový poukaz může být objednán jako univerzální bez určení konkrétního kurzu nebo na konkrétní kurz či službu.

Zákazník se zavazuje zajistit, aby byl držitel dárkového poukazu („příjemce služby“) seznámen s povinnostmi účastníka kurzu a aby tyto povinnosti splňoval. Zákazník odpovídá za porušení povinností účastníka kurzu ze strany příjemce služby. Provozovatel se zavazuje umožnit příjemci služby účast na kurzu za podmínek vyplývajících ze Všeobecných podmínek

Držitel dárkového poukazu je povinen při veškeré komunikaci s provozovatelem uvádět číslo dárkového poukazu, zejména zadat číslo dárkového poukazu při rezervaci konkrétního termínu kurzu.

Zrušení kurzu a zrušení účasti na kurzu Smluvních podmínek pro pořádání kurzů. Objednáním kurzu, účastí na kurzu, zrušením kurzu nebo přehlášením termínu konání kurzu příjemcem služby ve smyslu Smluvních podmínek pro pořádání kurzů, a to tím dnem, který nastane dříve, se příjemce služby stává zákazníkem. Případné povinnosti k plnění původního zákazníka vůči provozovateli zůstávají nedotčeny.

Objednaná služba bude poskytnuta pouze držiteli dárkového poukazu.

Platnost dárkového poukazu trvá do doby uvedené na poukazu. Není-li platnost na dárkovém
poukazu uvedena, je délka doby platnosti dárkového poukazu 5 měsíců od data uzavření
smlouvy s původním zákazníkem.

Uplynutím doby platnosti dárkového poukazu zanikají práva příjemce služby i původního
zákazníka na účast na kurzu a související plnění ze strany provozovatele. V souvislosti s uplynutím doby platnosti dárkového poukazu nemá zákazník ani příjemce služby zejména nárok na využití služeb, jakož i nárok na vrácení zaplacené ceny služby.

Poskytovatel si určí v jakém termínu (nevztahuje se na pevně dané termíny zájmových kurzů, seminářů, workshopů atp.) bude klientovi požadovaná služba poskytnuta. Rovněž tak si vyhrazuje právo vlastního rozhodnutí, zda požadovaná služba bude uchazeči poskytnuta či nikoli.

Všechny služby poskytovatel provozuje osobně a to v jeho provozovně, není li dohodnuto jinak.V. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy

Domluvený termín poradenství lze zrušit bez sankcí ve vážném případě nejpozději v den domluvené návštěvy u provozovatele. Náhradní termín bude domluven v nejbližším možném termínu. V případě opakovaných nedodržení domluvených termínů návštěv si vyhrazuje provozovatel klienta již nepřijmout případně žádat náhradu za ztrátu, kterou provozovateli svojí nepřítomností způsobil. V případě konání kurzů, seminářů má klient právo od smlouvy odstoupit nejdéle do 14 dnů od data odeslání objednávky resp. ne déle, než 30 dní před začátkem uskutečnění plnění objednaných služeb. Tuto skutečnost je klient povinen poskytovateli oznámit písemně. V takovém případě mu bude navrácena plná částka, kterou zaslal jako zálohu a to převodem, na ten samý účet, ze kterého byla částka uhrazena, případně hotově, na základě předchozí domluvy.

V případě odstoupení od smlouvy později (ne však déle, než 10 dní před začátkem kurzu) je poskytovatel oprávněn, si za vynaloženou práci spojenou s přípravou (propagační materiály, tiskopisy, rezervace prostorů třetích osob atp.) ponechat částku ve výši zálohové platby. Jestliže byla předem zaplacena celková částka, pak poskytovateli náleží 50% z této ceny, jako náhrada, za vynaložené náklady a úsilí spojené s přípravou. Poměrová finanční částka bude klientovi navrácena stejným způsobem jako v bodě 1, článku V. V případě odstoupení od smlouvy později méně než 10 dnů, před jeho začátkem nebo v průběhu konání kurzu je poskytovatel oprávněn si ponechat celkovou částku, tedy 100% z ceny objednaných služeb.

V případě, že se zájemce nemůže dostavit a nechce přijít o vložené prostředky má možnost za sebe poslat náhradníka, ale tuto skutečnost musí oznámit v co nejkratším možném termínu, ne však později, než 1 den před uskutečněním plnění objednaných služeb.

Poskytovatel si vyhrazuje právo na změnu obsahu, termínu nebo úplné zrušení kurzu z neočekávaných organizačních a provozních důvodů. O všech těchto případných změnách budete včas informováni, zároveň Vám bude nabídnutá možnost účasti na následujících termínech, nebo vám bude vámi zaplacená částka vrácena a to převodem, na ten samý účet, ze kterého byla uhrazena, případně hotově, v plné výši na základě předchozí domluvy.

 VI. Poučení pro klienty a omezení odpovědnosti

Klient bere na vědomí, že poskytovatel zpracuje (zprostředkuje) objednané služby, bez poskytnutí záruk či odpovědnosti za vady ve smyslu občanskoprávních nebo obchodněprávních předpisů. Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za následné pocity po masáži a spolehlivost, platnost, použitelnost nebo úplnost informací obsažených v objednávce.

Poskytovatel nezaručuje, že jakékoli postupy či informace prezentované v rámci zájmových kurzů či konzultací budou fungovat i v případě účastníka. Míra úspěchu je vždy závislá na mnoha okolnostech, především na momentálním stavu klienta a schopnostech účastníka kurzu, jeho talentu, vědomostech, píli a snaze. Výše citované se liší osobnost od osobnosti a vychází to z individuality účastníka a prostředí, v němž žije. Nelze proto ve všech případech garantovat zaručený výsledek.

Veškerá očekávání, předpovědi a výhledy do budoucna učiněné na stránkách poskytovatele a jím sdělené nejsou zavazující, ale jsou pouze jeho názorem, vybudovaným na dosavadních znalostech a zkušenostech. Nelze je tedy brát směrodatně a dogmaticky. Klient se jimi může řídit, brát na ně zřetel, ale nikoliv je brát jako fakt a z něho vycházet.

V každém případě a za všech okolností je účastník sám plně odpovědný za svůj život a za své činy včetně způsobu využití informací získaných od poskytovatele. Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za užití a pochopení informací klientem. Poskytovatel za klienta svým nezávazným názorem nerozhoduje a tedy ani nenese odpovědnost, za jeho činy. Vzniknou-li z rozhodnutí účastníka jakékoli škody či újmy, poskytovatel za ně neodpovídá.

S ohledem na výše uvedená omezení odpovědnosti není poskytovatel povinen vyřizovat reklamace klienta na kvalitu informací jemu předaných.

VII. Autorská práva a použití materiálů

Vlastníkem materiálů a výstupů poskytnutých v rámci služeb je poskytovatel a jsou jeho autorským dílem všechna práva vyhrazena.

Na základě uzavření smlouvy nenabývá účastník nebo jiná další osoba žádná práva z duševního vlastnictví, jež náležejí poskytovateli, případně dalších osob ani k jeho obsahu a jinému vybavení nebo jeho části.

Materiály, které obdrží klient na základě smlouvy, jsou určeny pro jeho vlastní potřebu (není-li poskytovatelem výslovně uvedeno v jednotlivých případech jinak).

Materiály klient nesmí dále šířit, sdílet, distribuovat, zpřístupňovat třetím osobám nebo užívat pro komerční účely (není-li poskytovatelem uvedeno výslovně v jednotlivých případech jinak). V případě porušení některé z uvedených povinností odpovídá účastník poskytovateli za škodu tím způsobenou, zejména je poskytovatel oprávněn vypovědět smlouvu s účastníkem s okamžitou účinností a to bez nároku na jakékoliv finanční vyrovnání ze strany poskytovatele vůči klientovi. Naproti tomu je účastník povinen uhradit poskytovateli jednorázovou smluvní pokutu ve výši stejné, jako je cena služby sjednaná dle objednávky, a to za každý případ porušení některé z těchto povinností účastníkem.

VIII. Závěrečná ustanovení

Poskytovatel si vyhrazuje právo změny obchodních podmínek a ceníku. Aktuální znění obchodních podmínek je vždy dostupné na těchto stránkách.

Okamžikem uzavření smlouvy a uhrazení příslušné částky přijímá klient veškerá ustanovení obchodních podmínek v platném znění, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

1.07.2015
Souhlasím se smluvními podmínkami *
Co se bude dít po odeslání formuláře?
Na e-mail, který jste uváděli v přihlášce, vám zašleme informace k platbě. Informace k platbě nechodí e-mailem automaticky, vystavujeme ji ručně, proto mějte strpení, že vám dorazí až za nějakou dobu.
V tuto chvíli máte místo blokované.
Platbu za studium zaplaťte co nejdříve! Místo máte jisté až po zaplacení platby!
Pokud se nebudete moci kurzu zúčastnit, budeme rádi, když nám dáte vědět, že nedorazíte, abychom mohli uvolnit místo jinému zájemci.
Včas vám dorazí e-mail, ve kterém se dozvíte všechny důležité informace ke studiu.
Kontaktujte nás na email, pokud si budete potřebovat cokoliv ujasnit.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy