РЕЄСТРАЦІЮ ВІДКРИТО до 09.07.2021
*** Реєстраційна форма для самоорганізованих музичних локацій, які планують долучитися до фестивалю Дня Вуличної Музики в м. Київ ***

Команда Дня Вуличної Музики залишає за собою право відмовити локації в колаборації з суб'єктивих причин, які не підлягають оскарженню.
______________________________________________________________________________

У 2021 році проведення Дня Вуличної Музики у Києві заплановано на 10 липня та 2 жовтня. Подія відбудеться у новому формті unplugged picnic summer & autumn edition, команда Дня Вуличної Музики раді вітати самоорганізовані локації в рамках події.

ЩО МИ МАЄМО НА УВАЗІ, КОЛИ ГОВОРИМО САМООРГАНІЗОВАНІ ЛОКАЦІЇ:

🤘 ВСЕ САМІ:
За 7 років у нас з'явились постійні музичні партнери, які повністю самостійно від початку і до кінця організовують свої локації, як це роблять, наприклад, Dub Splash Soundsystem, які привозять все своє обладнання і самостійно відповідають за підключення та лайнап.

🔌  ВСЕ САМІ, АЛЕ ВСЕ Ж ТРОШКИ ДОПОМОГА ПОТРІБНА:
Ви все організовуєте самостійно, але у вас немає можливості підключитись до живлення. Так у 2018 році команда День Вуличної Музики підключала самоорганізовану локацію від Keller Bar до свого потужного великого генератора.

🎸 ЧАСТКОВО САМІ, ЧАСТКОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА:
У вас є свій будинок культури, бар, кафе, ресторан тощо і ви маєте своє або можете взяти за власний кошт в оренду необхідне для виступу музикантів музичне обладнання. В такому випадку ми можемо допомогти вам зібрати крутий лайн-ап і заявити вашу музичну локацію в програмі свята. Лайн-ап може бути сформований як самостійно, так і сумісними зусиллями.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ДНЯ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ.

Локації, які беруть участь у святі, погоджуються дотримуватися наведених нижче правил.

РЕЄСТРАЦІЯ:

1. Під час реєстрації ораганізатор локації вказує необхідні дані та підтверджує, що вся надана інформація є достовірною, також підтверджує, що інформація, яку він вказав, не суперечить законодавству України, і що він несе за неї відповідальність.

2. Заповненням цієї анкети ораганізатор локації надає згоду на те, що частина інформації, наданої під час реєстрації може бути опублікована на веб-сайті streetmusic.com.ua, у соціальних мережах, в друкованих виданнях, тощо. (Номер телефону та адреса електронної пошти, вказані під час реєстрації, НЕ буде оприлюднено).

3. Головний організатор має право не підтвердити реєстрацію та / або змінити інформацію, вказану в описі під час реєстрації, якщо буде встановлено, що вона не відповідає законодавству України.


ПРАВИЛА УЧАСТІ ЛОКАЦІЙ В ФЕСТИВАЛІ ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ КИЇВ 10.07.2021


1. Під час реєстрації організатор локації підтверджує, що він вільно обирає місце, час та репертуар музики, яка грає на його локації, за що він несе відповідальність перед головним організатором та гостями свята у випадку, якщо локація відноситься до пункту ВСЕ САМІ. Участь всіх самоорганізованих локацій завжди є безкоштовною та добровільною. В іншому випадку команда День Вуличної Музики допомагає локації із лайн-апом.

2. Під час реєстрації організатор локації підтверджує, що йому відомо, що всю комерційну рекламу події та використання логотипу Дня Вуличної Музики необхідно узгодити з головним організатором не пізніше ніж за два дні до проведення фестивалю. В іншому випадку локацію може бути позбавлено права участі в святі та виключено з усіх інформаційних матеріалів заходу, а також подано судовий позив, оскільки День Вуличної Музики є зареєстрованою Торговою Маркою. Задля уникнення непорозумінь просимо узгоджувати всю інформацію, яка стосується використання назви День Вуличної Музики і логотипа з організаторами. Для цього достатньо написати уточнюючого листа на streetmusic.ua@gmail.com чи зв'язатися іншим доступним способом (наприклад написати нам на сторінку у фейсбуці)

3. Реєстрація локацій дозволить підготувати гід по святу музики, надати гостям фестивалю всю необхідну інформацію та опублікувати лайн-ап вашої локаці на сайті День Вуличної Музики у розділі ПРОГРАМА, а також включити її до прес-релізів.

4. Якщо на вашій локації планується реалізація іжі та напоїв, ми пропонуємо вам передати 10% з прибутку за цей день організаторам Дня Вуличної Музики в якості добровільної пожертви. Для цього ми маємо підписати договір чи меморандум не пізніше ніж за п'ять робочих днів до події.

5. Організатори локації повністю беруть на себе відповідальність за порядок та чистоту впродовж проведення заходу і після демонтажу на своїй локації та біля неї, якщо локація розташована на загальній території міста.

Якщо Ви маєте інші питання щодо участі в Дні вуличної музики, просимо контактувати з організаторами за ел. поштою: streetmusic.ua@gmail.com

ВАЖЛИВО!
Організатори локації беруть на себе відповідальність дотримуватись всіх карантинних норм, які будуть діяти під час проведення події.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
П.І.Б. особи відповідального по локації *
Контактний номер телефону відповідального по локації *
Назва вашої локації *
Розташування/адреса локації *
Повна адреса чи лінк на гугл мапу (точка на мапі), якщо вже знаєте, де саме буде ваша локація.
Коротко про вашу локацію. Презентація *
Опишіть, що бажаєте, про заклад, чи вашу компанію/організацію
Стиль музики локації *
Опишіть, який стиль чи жанр музики ви плануєте/бажаєте у себе на локації
Ви плануєте формувати виступи музікантів самостійно, чи вам потрібна допомога? *
Required
Реєстрація локацій відкрита до 9 липня 2021 включно. З вами сконтактується куратор ДВМ для уточнення всіх деталей співпраці *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy