PŘIHLÁŠKA NA POHYBOVÝ WORKSHOP #SOMA S MARTINEM TALAGOU
Pohybová dílna s mladým choreografem a tanečníkem Martinem Talagou. Dílna bude navázaná na Talagův vizuálně-pohybový projekt #SOMA, který se inspiruje výtvarným uměním a ideálem krásy napříč historií v něm zobrazovaným. Performance putuje po českých galeriích a výstavních prostorech, přičemž pokaždé se liší. Účastníci workshopu se inspirují lapidáriem hospitálu Kuks, kde jsou uloženy originály Braunových soch Ctností a Neřestí.

Performance získala cenu prestižní přehlídky Česká taneční platforma za Taneční inscenaci roku a zároveň Objev roku 2018. Cenu uděluje mezinárodní odborná porota.

Práce bude zaměřená na trénink vnímavosti a přítomnosti těla skrze zkoumání jeho základních fyziologických a anatomických principů. Studiem tělesné kompozice se odkrývají nové možnosti a nuance pohybu, obnoví se vztahy mezi naším tělem a světem, který ho obklopuje. Účastník workshopu bude vedený v práci s tělem jako zdrojem bohaté a neustálé aktuální informace.

Workshop je určený pro tanečníky, netanečníky, muže, ženy, básníky, fotografy, herce či hudebníky a lidi s vážným zájmem o práci s vnímavostí a přítomností těla, o kultivování vnitřních propojení, které umožní nový zážitek z tvorby pohybu a jeho exprese.

Výstupem workshopu je pak samotné předvedení performance v rámci programu festivalu v pátek 24. 8. v lapidáriu na hospitálu. Je tedy nezbytně nutné zúčastnit se celého workshopu!

REGISTRACE JE MOŽNÁ DO 30. 7. 2018!

KDY? 22. – 24. 8. 2018
KDE? Hospitál Kuks
ZA KOLIK? 3000 Kč
KAPACITA? 10 účastníků
CO ZA TO? Cena zahrnuje třídenní workshop, ubytování od středy 22. 8 v hospitálu Kuks až do konce festivalu (tedy do 26. 8.), a volný vstup na veškeré festivalové produkce (po usazení všech diváků s festivalovými pasy a vstupenkami se budete moci posadit na volná místa či na přístavky, případně na stání) – vyjma vybraných akcí (festivalový výlet, barokní hostina - upřesníme).

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Datum narození *
Your answer
Statut *
Škola/zaměstnání *
Your answer
DĚKUJEME!
Těšíme se na Vás na workshopech festivalu THEATRUM KUKS! S bližšími informacemi ohledně ubytování, platby a příjezdu se Vám ozveme :-)
A pozor...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Geisslers Hofcomoedianten. Report Abuse - Terms of Service