Beebiviiplemise tunnid Ülenurmes T kl 10
Tere tulemast Beebiviiplemisse! 👋

Lisainfot meie programmi kohta leiad: fb.com/Beebiviiplemine

👉 Vaata lühivideot: https://youtu.be/sJu_qiJlX1M
👉 Kuula ka pikemat selgitust: http://bit.ly/video-beebiviiplemine-mis-kellele-miks
👉 Kursuste täpsema sisu nädala kaupa leiad siit: http://bit.ly/Beebiviiplemise-kursuste-programmid

Sellest sügisest on võimalik Beebiviiplemist õppida ja lapsega koos mõnusaid muusikatunde kogeda ka ÜLENURMEL!!! 🤩

Tunnid toimuvad koostöös MTÜ Õnnemaaga Ülenurme PERE- JA NOORTEKESKUSES (Pargi tn 7, Ülenurme) TEISIPÄEVITI, kl 10. Tund kestab ca 45 minutit ning umbes 10 nädala jooksul õpid läbi laulu-tantsu-pillimängu üle 250 igapäevaelu puudutava viipe (rutiinsed tegevused, igapäevased esemed, söögid, pereliikmed, loomad-linnud, transpordivahendid jne).

Ülenurmel toimuvad tunnid hakkavad esialgu olema “avatud tunni” või “astu-läbi-tunni” formaadis - hea võimalus proovida Beebiviiplemist sidumata end pikema 10-nädalase programmiga! Iga nädal saadetakse kaks päeva enne tundi huvilistele just käesoleva nädala REGISTREERUMISLINK - seega saad paindlikult otsustada oma tulekut või mitte tulekut. Sisult on tunnid täpselt samasugused nagu mujal Eestis! Peale tundi saad e-posti teel KÄSILEHE, kus lingid tunnis õpitud viibete videotele ning laulusõnad, lisaks lugemist ja nõuandeid beebiviiplemise edukaks rakendamiseks kodus.

Beebiviiplemine on mõeldud ca 6-18-KUUSTELE KUULJATELE tava-arenguga lastele. Kui sul on kahtlusi, kas sinu lapse jaoks tunnid sobiksid, võta julgesti ühendust! Lapse jaoks on tund nagu tavapärane BEEBIDE LAULURING, kus ta saab rõõmu tunda muusika ja laulu sees olemisest, lapsevanema jaoks on see aga koht, kus õppida üks PÕNEV UUS OSKUS, millega LAPSE ARENGUT TOETADA ning mida lapsega kodus edasi praktiseerida.

Tunde juhendab Ülenurmel elav Beebiviiplemise õpetaja VALERIA MÜÜRSEPP. Muusika ja laul on Valeriat alati köitnud, ka kodus laulab ta oma lastega palju. Oma praeguseks pooleteise aastase pesamunaga jagatud toredaid viiplemishetki jagab ta ka oma Instagrami kontol: https://www.instagram.com/babysign_val/

OSALUSTASU 6€ / kord. Tundi võivad koos beebiga tulla ka mõlemad vanemad koos. Vahel võib kaasa võtta ka mitte-haukuvad ja -hammustavad vanemad õed-vennad, vanaemad-vanaisad või tädid-onud. Kõik, kes puutuvad su lapsega kokku ja kel oleks huvi viiplemist proovida! :)

NB! 15€ lisatasu eest võimalus soetada ligipääs Beebiviiplemise VEEBIKURSUSE materjalidele. Tegu on videosalvestistega meie augusti ja septembrikuistest veebiseminaridest, kus rääkisime põhjalikult lahti, mida beebiviiplemine endast kujutab ning kuidas tunnis õpitavaid viipeid kodus praktikasse panna, mida jälgida ja silmas pidada, et beebiga viibete kasutamine lapse kõne arengut toetaks ja lapse kommunikatsioonioskusi arendaks. Jätkuseminaril rääkisime täpsemalt ka sellest, millised on viipleva lapse suhtluse arengufaasid ja vastasime mitmetele korduma kippuvatele küsimustele.
Lapse eesnimi *
Your answer
Lapse vanus (soovi korral ka sünnipäev) *
Sünnipäeva vajame lihtsalt selleks, et teaksime õigel hetkel õnne soovida ja tähistada! ;)
Your answer
Lapsevanema ees- ja perekonnanimi *
Your answer
E-posti aadress *
Your answer
Telefon *
Your answer
Soovin vaadata Beebiviiplemise veebiseminari salvestust...
Ülenurme tundides käijatele ERIPAKKUMINE - 15€ eest on võimalik soetada endale augusti- ja septembrikuiste veebiseminaride salvestused! Pea 3 tundi materjali, kus rääkisime põhjalikult lahti, mida beebiviiplemine endast kujutab ning kuidas tunnis õpitavaid viipeid kodus praktikasse panna, mida jälgida ja silmas pidada, et beebiga viibete kasutamine lapse kõne arengut toetaks ja lapse kommunikatsioonioskusi arendaks, milliseid arengufaase viiplemises võib märgata ja palju muud!
Kuidas te meid leidsite? Kes meid soovitas?
Your answer
Mõtteid / soove / vajadusi / küsimusi...
Your answer
AITÄH registreerumast!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy