Реєстрація учасників тренінгу "Відповідальне управління громадою" в Львівській області
Громадянська мережа ОПОРА у співпраці з польськими партнерами з Фундації «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» впроваджує проект «Відповідальне управління громадою», який стосується формування нових навиків у представників об’єднаних територіальних громад щодо публічних консультацій, а також вирішення складних процесів шляхом залучення громадян до процесу ухвалення рішень. Проект підтриманий Програмою «U-LEAD з Європою» та реалізовується на території всієї України.

В межах проекту заплановано проведення в кожній області двох одноденних тренінгів, на які запрошуються представники ОТГ та громадянського суспільства для отримання нових, сучасних та ефективних практик вирішення проблемних питань у громадах, зокрема пов’язаних з оптимізацією освіти, громадськими бюджетами, стратегічним плануванням тощо.

Запрошуємо взяти участь в одноденних тренінгах. Просимо обрати зручну дату та зареєструватися.

Найактивніші учасники тренінгів матимуть можливість стажування у Польщі з метою отримання додаткової інформації та закордонного досвіду щодо ефективного застосування соціальної партисипації в громадах.

Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Громада, яку Ви представляєте *
Your answer
Місце роботи *
Your answer
Посада *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Оберіть зручний день для тренінгу? *
Чому Ви хочете потрапити на тренінг? *
Your answer
Організатори заходу забезпечують учасників харчуванням та відшкодовують витрати на проїзд в обидва боки за наявності квитків, придбаних у касах Укрзалізниці (вагонами класу не вище купе, ІІ класу ІНТЕРСІТІ) або автобусних квитків у формі фіскальних чеків та придбаних у водіїв маршрутних транспортних засобів, що завірені печаткою автостанції. *
Вкажіть, будь ласка, вартість квитків в обидва боки *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ОПОРА. Report Abuse - Terms of Service