Přihlášení na akce (Post)doktorandské školy PdF MU - podzim 2023
Akce se uskuteční primárně v prezenční formě (CVIDOS, Poříčí 31a, 5. patro, místnost 79). 
Doplňkově je nabízena i online účast (resp. online přenos přes MS Teams), ale je nutné počítat s tím, že akce je ze strany lektorů primárně koncipovaná jako prezenční. Všem přihlášeným účastníkům bude den předem zaslán link pro připojení.

Přihlášením na akci souhlasíte s tím, že můžou být z akce pořízeny fotografické záznamy a videonahrávky, které mohou být zveřejněny na webových stránkách a sociálních sítích Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. Data, která nám poskytnete, budou využita pouze pro záležitosti spojené s akcí, na kterou se přihlásíte.

ENGLISH
The events will take place primarily in person (CVIDOS, Poříčí 31a, 5th floor, room 79). Online participation (via MS teams) is also possible, but please note that the event is primarily designed for in-person participation. A link for online access will be sent to all registered participants one day in advance.

By registering for the event, you agree that photographic and video recordings may be taken during the event, which may be published on the websites and social media of the Faculty of Education at Masaryk University. The data you provide will be used only for matters related to the event for which you register.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení / Name
Univerzita/fakulta 
University/faculty
*
(in Czech only) 
Na který metodologický workshop se chcete přihlásit? (Možno zvolit i více.)
Termín: čtvrtky od 12 do 13:30/14 hod.
(in Czech only) 
Na který seminář ke komunikaci a popularizaci (nejen) pedagogické vědy a výzkumu se chcete přihlásit? (Možno zvolit i více.)
Termín: čtvrtky od 12 do 13:30/14 hod.
Workshop k publikování / Publishing workshop 
Termín: úterý 17. 10.2023, 13 - 14 hod. / Tuesday 17.10.2023, 1 - 2 p.m.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Masarykova univerzita. Report Abuse