Пермакультура для ферм: конференція та поїздки на ферми
НАБІР ДЕЛЕГАТІВ ВІД УКРАЇНИ НА ЕКСКУРСІЇ ТА КОНФЕРЕНЦІЮ ЗАВЕРШЕНО (https://goo.gl/PKOGw8).
Залишається можливість взяти участь у конференції (600 грн за день, участь онлайн 300 грн на день) 11 - 13 of липня та екскурсії на ферму Інституту сталого розвитку (860 грн з харчуванням) 14 липня 2017 (Gömörszőlős, Угорщина).

http://www.permaculture.in.ua/study/visegrad

Контактна інформація
ПІБ *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Поштова адреса
Повна поштова адреса включаючи індекс
Your answer
Номер(и) телефонів *
Your answer
Email *
Your answer
Посилання на вашу сторінку у соцмережах
Your answer
Чи розмовляєти ви англійською? *
Під час поїздок на ферми 6-10 липня ми надаватимемо переклад на українську. Конференція проводитиметься на англійській мові без перекладу (ми зробимо переклад у субтитрах для відеозаписів доповідей)
Your answer
Опишіть коротко ваші знання та досвід в пермакультурі *
Якщо ви закінчили сетрифікаційний курс пермакультурного дизайну, зазначте це також (рік, викладач, місце проходження)
Your answer
Які заходи ви хочете відвідати? *
Позначте один або кілька варіантів
Required
Організація заходів
Чого ви очікуєте? *
Your answer
Кого ви порадите запросити в якості доповідача на конференцію?
На конференції розглядатимуться технічні, соціальні, економічні та галузеві оспекти пермакультурного фермерства (агроекології, екологічного фермерства). Потрібні доповідачі, які зможуть приїхати або провести презентацію в режимі відеоконференції. Якщо доповідач не володіє англійською мовою, ми можемо зробити переклад з української або російської. Будь ласка, поясніть коротко, чому ви радите запросити певного доповідача (доповідачів) та надайте їх контактну інформацію (включаючи посиланна на сторінки з описом їх діяльності).
Your answer
Чи бажаєте ви зробити доповідь на конференції?
Ваш внесок зробить конференцію цікавою та корисною. Потрібні доповідачі, які можуть приїхати або провести презентацію в режимі відеоконференції. Якщо ви не можете зробити доповідь англійською, ми попередньо зробимо відеозапис вашої презентації та переклад у субтитрах до нього. Для доповідачів участь у конференції є безкоштовною. Також ми надаємо проживання, харчування та сплачуємо гонорар у розмірі 1700 грн. Будь ласка напишіть вашу коротку біографію (до 10 рядків або 720 символів з пробілами), тему вашої доповіді, резюме/анотацію вашої доповіді (також до 10 рядків або 720 символів з пробілами) та посилання на ваш сайт та попередні презентації (якщо маєте). Ви також можете надіслати нам цю інформацію на Емейл perma.ukraine(et)gmail.com додавши вашу світлину та за бажанням 2 фотознімка/діаграми для ілюстрації вашої доповіді на нашому сайті.
Your answer
Чи бажаєте ви запропонувати тему для обговорення у тематичній групі?
На конференції буде паралельна інтерактивна частина, де ми заглиблюватимемося у специфіку різних видів пермакультурного фермерства, започатковуватимемо нові партнерства, збиратимемо ідеї методом мозкового штурму та вирішуватимемо проблеми. Також ми обговорюватимемо розвиток мережі демонстраційно-освітніх центрів пермакульутри у центральні та східній Європі.
Your answer
Чи бажаєте ви запросити учасників конференції на вашу ферму перед або після конференції?
Заплановані поїздки на ферми призначені для невеликої групи, проте буде значно більше учасників конференції, які захочуть побачити найкращі приклади пермакультурного / екологічного фермерства. Будь ласка, вкажіть назву та адресу вашої ферми, галузі спеціалізації, перелік елементів, які можна побачити на вашій фермі та вкажіть, чи зможете ви провести якісь майстер-класи для відвідувачів. Повідомте, будь ласка, бажані дати поїздки на вашу ферму (конференція триватиме з 11 по 13 липня), бажаний (мінімальний та максимальний) розмір групи, суму реєстраційного внеску та як до вас дістатися з Gömörszőlős, Угорщини.
Your answer
Чи бажаєте ви допомогти в якості волонтера (знижка 50% або надання підтримки для участі в якості делегата)
Транспорт, проживання та харчування
Більше інформації на нашому сайті: http://www.permaculture.in.ua/study/visegrad
Орендований автобус та попутники
Ми орендуємо автобус для поїздок між фермами (див маршрут та розклад: https://goo.gl/x7iDfD . Будь ласка, зазначте, на якій частині маршруту ви бажаєте приєднатися до автобусного туру. Зазначте, якщо ви можете когось підвезти власною автівкою або хочете, щоб вас підвезли (зазначте маршрут та дати).
Your answer
Якщо ви приїдете власним транспортом
Зазначте тип вашого транспортного засобу
Житло - тип *
Будь ласка, вкажіть бажаний тип житла на час конференції. Ми оплачуємо вартість проживання у хостелі для делегатів та доповідачів конференції. Є кімнати з 3-ма (санвузол у кімнаті) та 3 4-ма (спільний санвузол на 8 людей) ліжками у селі та в радіусі 2 км від нього. Окремі кімнати в багатоквартирному будинку, розташованому 11 км від селища (ми органіщуємо трансфер). В селі такоє ж кімнати без санвузла, але з водою та компостним туалетом.
Проживання - тривалість
Будь ласка, позначте всі ночі, на які вам потрібне проживання. Цей розділ відноситься як до поїздок на ферми, так і до конференції.
Харчування *
Будь ласка, зазначте тип вашого харчування (більш детальні вимоги ви зможете записати в розділі нижче). Ми оплачуємо вартість харчування для делегатів та для доповідачів конференції.
Чи бажаєте ви приєднатися до вечірки під час конференції (12 липня, 19:00 - 21:00, 430 грн, вартість не включена до реєстраційного внеску)?
Діти та особливі потреби
Для дітей до 16 років та для супроводжуючих їх осіб участь у заходах безкоштовна (за умови оплати вартості проживання та харчування). Буде виділена окрема кімната для дітей, за якими наглідятиме координатор-волонтер. Ми також складемо графік чергувань для батьків, щоб діти постійно перебувати під наглядом доролих протягом занять. Батьки несуть повну відповідальніть за поведінку та безпеку дітей.
Будь ласка, вкажіть вік ваших дітей та хто за ними наглядатиме під час конференції
Your answer
Особливі потреби
Інвалідність, харчові алергії, особлива дієта, проблеми зі здоров'ям, інші потреби
Your answer
Звідки ви дізналися про цю подію? *
Your answer
Дякуємо за ваші відповіді! Натисніть, будь ласка, кнопку "Надіслати", розташовану нижче.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms