Анкета учасниці безкоштовного онлайн тренінгу «Розвиток навичок ведення електронної комерції для представниць ММСБ у Рівненській та Сумській областях»
Спільний проєкт Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» проводить у жовтні 2021 року безкоштовне дистанційне навчання для підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській та Рівненській областях із просування та продажу продукції в мережі Інтернет.

Навчальна програма має за мету посилити потенціал підприємниць щодо подолання наслідків та впливу пандемії COVID-19 на ринкове середовище, та посилити їхню здатність просувати та розповсюджувати свої продукти використовуючи онлайн-канали, тим самим мінімізуючи перешкоди для комерційної діяльності під час пандемії.

До участі у програмі запрошуються підприємниці, які провадять власний бізнес, власниці та керівниці малого та середнього бізнесу, які проживають на території Рiвненської та Сумської областей.
 
 Тривалість навчання - три дні, з 14:00 до 18:00, в онлайн форматі (через Zoom):

● для представниць Рівненської області -  з 18 по 20 жовтня 2021 року,
● для представниць Сумській області - з 25 по 27 жовтня 2021 року.

Участь у тренінгах безкоштовна. Навчальна програма передбачає проведення групових онлайн-консультацій. Успішне завершення навчання підтверджується сертифікатом.

До викладання запрошені досвідчені практики в сфері бізнесу:
Руслан Бельтюков - досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств);
Олександр Білоус - бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.

Контактна особа  - Олег Стень - 0987469497, sten.oleh@gmail.com

Анкету для участі у навчанні необхідно заповнити та подати до 23:59 год  07 жовтня 2021 року.

Заявки, подані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.
   
Учасницям, які успішно пройдуть відбір для участі в навчальній програмі, буде повідомлено усі організаційно-технічні питання за сім днів до початку навчання.

Навчальний курс реалізовується проєктом «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні», що є спільною ініціативою Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП). Дізнайтеся більше про проєкт  ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» за посиланням https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/pressreleases/2021/undp-and-ilo-launch-a-joint-pilot-project-to-promote-women-economic-empowerment.html 

ПРООН та МОП  прагнуть стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Ваші прізвище, ім'я, по батькові *
2. Ваш контактний телефон *
3. Вкажіть, будь ласка, Вашу електронну адресу (перевірте правильність її написання, оскільки вся інформація та матеріали курсу будуть надіслані на цю адресу) *
4. Вкажіть Ваш вік *
5. Вкажіть, будь ласка, область, у якій Ви проживаєте *
6. Вкажіть, будь ласка, село\селище\місто та територіальну громаду, де Ви проживаєте *
7. Ваш бізнес зареєстрований як: *
8. Вкажіть, будь ласка, Вашу роль в бізнесі: *
9. Зазначте рік реєстрації господарюючого суб’єкта *
10. Ведення Вашого бізнесу здійснюється на рівні:   *
Required
11. Ви займаєтесь: *
Required
12. Вкажіть, будь ласка, сектор, в якому працює Ваш бізнес *
Required
13. Зазначте кількість офіційно працевлаштованих працівників на вашому  підприємстві? *
14. Чи належите Ви до вразливих груп населення, що перелічені нижче (оберіть всі необхідні варіанти) : *
Required
15. Опишіть вплив COVID-2019 на діяльність Вашого бізнесу (оберіть всі необхідні варіанти): *
Required
16. Чи маєте Ви досвід продажів товарів/послуг онлайн? *
17. У разі, якщо Ви відповіли «Так»  на попереднє запитання, зазначте платформу/ми  та період, протягом якого  Ви мали досвід продажів онлайн.
18. Оцініть за 5-ти бальною шкалою доступ до мережі інтернет у Вашому населеному пункті? *
19. Коротко зазначте Вашу мотивацію до навчання: *
20. Зазначте ставлення вашої родини  до вашої бізнес-діяльності *
21. Що ви очікуєте від навчання за тренінговою програмою? *
Required
22. Заповнюючи дану анкету, Ви автоматично надаєте свою згоду на обробку вказаних в анкеті персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy