Placenta: spojení s hloubkou života - konstelačně/taneční prožitkový seminář 21/10 2018 Praha
Celodenní konstelačně/taneční/prožitkový seminář, v rámci kterého se seznámíme s tématem placenty a pocítíme její význam v našich životech. Spojováním se s touto esencí v sobě ukotvíme vnitřní stabilitu, která je velmi potřebná pro udržení rovnováhy a harmonie v dnešním zdánlivě chaotickém světě. Díky esenci, kterou placenta nese, najdeme svůj vnitřní kompas a smysl v našich životech, posílíme sebedůvěru, sebejistotu, ukotvíme si pocit bezpečí a pocit, že jsem tu na světě správně, že tu mám své místo a nemusím se o něj bát, či únavně usilovat. Můžeme spočinout, odpočinout si a nechat placentu, aby nás nabila novou a čerstvou životní energii.


Vyplněním této přihlášky si rezervujete své místo na semináři, který má omezenou kapacitu účastníků. Tato přihláška je tedy závazná.

Cena semináře: 1.200 Kč (platba na místě v hotovosti)
Začátek semináře: 10:00
Předpokládaný konec semináře: 18:00
Adresa konání: Psychologie radosti, Přemyslovská 29, 130 00 Praha

Vyplněním této přihlášky souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které nebudou poskytnuty třetím stranám a budou k dispozici pouze lektorovi a organizátorovi tohoto semináře.

Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Seminář je sebezkušenostní a bývá spojen s určitou fyzickou i emocionální zátěží. Prohlašuji, že plně přebírám zodpovědnost za svůj zdravotní stav a materiální nebo jiné újmy, pokud nějaké způsobím. *
Required
Prosíme o samostatný dobrovolný souhlas s využitím vyplněných informací k zasílání informací ohledně Požehnání porodu. Vaše údaje nebudou poskytnuty nikomu jinému. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit e-mailem na adresu pozehnani.porodu@gmail.com *
Required
Váš vzkaz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms