SUMANI TĖVYSTĖ: Kaip su vaikais kalbėtis apie karą Ukrainoje?
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tiek žiniasklaidoje, tiek artimoje aplinkoje vaikai gali girdėti daug įvairios informacijos apie karą Ukrainoje. Nenuostabu, kad vaikai visą girdėtą informaciją gali interpretuoti savaip, jiems gali kilti įvairių jausmų. Net ir patys mažiausieji ima klausinėti - kas, kaip, kodėl? Tad kaip tėvams kalbėtis su vaikais apie situaciją Ukrainoje?

„Pasaulyje vykstant tokiems dideliems neramumams, tėvai yra tie, kurie gali išlaikyti vaiko pasaulį stabilesnį“, – pastebi psichologė Monika Matonytė ir kviečia į seminarą, kuriame plačiau papasakos apie tai, kaip su vaikais kalbėti apie karo veiksmus Ukrainoje.

Praktinį seminarą ves medicinos psichologė Monika Matonytė. Psichologės darbinė patirtis apima vaikų ir tėvų psichologiją - sveikatos, reabilitacijos, mokymų ir paskaitų srityse. Dešimtmetį Monika savanoriavo programoje, padedančiai 7-14 m. vaikams ar paaugliams įveikti psichologinius sunkumus, ilgalaikės draugystės su savanoriais dėka. Vėliau tapo šios programos vadove Kauno mieste.

Seminaras apims šias dalis:
➣ Kiek informacijos pateikti vaikams apie kara?
➣ Kaip atsakyti į vaikams kylančius klausimus?
➣ Kaip kalbėtis ir išventiliuoti kylančius jausmus be žodžių?
➣ Kas padėtų išlaikyti ramybę namuose?
➣ Klausimai / atsakymai (jeigu norite aptarti konkrečius klausimus, prašome juos atsiųsti el. paštu psichologas@eurekamokykla.lt).

Praktinė seminaro informacija:
➣ Būtina registracija
➣ Data: kovo 10 d. (ketvirtadienis)
➣ Laikas: 18:00 – 19:00 val.
➣ Vieta: Seminaras vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje, registruotiems nariams atsiųsime prisijungimo nuorodą. Renginys bus įrašomas.
➣ Seminaro kaina šeimai – 15 Eur (Eurekos bendruomenės nariams seminaro mokestis nėra taikomas). Mokestį būtina pervesti iki seminaro dienos į UAB mokykla “Eureka” sąskaitą LT344010051005426837

Kontaktai pasiteirauti: +370 657 88815 / vilnius@eurekamokykla.lt
Jūsų vardas ir pavardė
Telefonas
Elektroninis paštas
Esu Eurekos bendruomenės narys:
Clear selection
Esu susipažinęs (-usi), kad seminaras bus įrašomas. Sutinku, jog seminaro filmuota medžiaga būtų dalijamasi su kitais bendruomenės nariais el. paštu. Esu informuotas, jog savo sutikimą bet kada galiu atšaukti.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy