Geshe Yungdrung Gyatso : Tummo
17-23.08.2020, Aleja Huberta 4, WILGA
Email address *
Imię/First name *
Your answer
Nazwisko/Last name *
Your answer
Telefon/Mobile
Your answer
Tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do nagrań / Audio recordings will be available ONLY for registered participants.
Darowizny będą zbierane na miejscu przed kursem / Donations will be gathered prior the event at Chamma Ling
Rozumiem powyższe i rejestruję się / I understand the above and register for the event *
Preferowany język materiałów drukowanych/Preferred language of printing materials *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rejestracji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Administratorem Państwa danych jest Związek Ligmincha Polska z siedzibą w Wildze, wpisany do rejestru Kościołów i Związków Wyznaniowych prowadzonego przez MSWiA pod numerem 100. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: rodoligmincha@gmail.com.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, posiadają Państwo również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody prosimy o kontakt wysyłając wiadomość e-mail na adres: rodoligmincha@gmail.com. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością prawidłowego przeprowadzenia procesu rejestracji.
Kliknięcie przycisku "PRZEŚLIJ" oznacza akceptację.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.