Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно із Запорізькою та Волинською торгово-промисловими палатами продовжує активну роботу з консультаційної підтримки бізнесу, яка залишається затребуваною серед підприємців і підприємниць. Співпраця ж експертів у системі регіональних Торгово-промислових палат України значно розширює можливості для допомоги бізнесу.

У межах проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» ПРООН та партнери запускають навчальні онлайн-вебінари.

До участі запрошують представників/-ць мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати таким компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема в питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.
Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

_________________________________ 

Заходи організовано Запорізькою та Волинською торгово-промисловими палатами за сприяння ПРООН в Україні у межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Позначте вебінари, у яких вам цікаво взяти участь (можна декілька відповідей)
*
Required
Ваші імʼя та прізвище  *
Стать *
Ваш мобільний телефон *
Ваша електронна адреса *
Назва вашого підприємства *
Ваше місто проживання *
Посилання на вебсайт компанії *
Ваша посада *
Як ви дізналися про цей проєкт *
Надаю згоду на обробку моїх персональних даних
*
Дякуємо за реєстрацію!
За день до початку вебінару на вашу електронну пошту надійде посилання для підключення до ZOOM. У разі виникнення запитань звертайтеся за номером 050 484 11 97 або на ел. адресу oso@cci.zp.ua.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy