Анкетен прашалник на Општина Велес
Со искажување на Вашето мислење имате можност активно да учествувате во подобрувањето на услугите и развојот на општината.
Пол
Required
Живеам во:
Возраст
Етничка Заедница:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms