Стажування "Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність"

Під час стажування "Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність" 22-27 березня 2020 року учасники в групах попрацюють над власними партнерськими проєктами “від ідеї до партнерського проєкту”, отримають пропозиції стосовно підписання угод про створення проектних консорціумів з низкою партнерських установ з Польщі та Словаччини, підготуються до подачі проєктних заявок на актуальні конкурси впродовж 2020 року.

Вартість: 1900,00 грн та 250,00 Євро.
Включає в себе: проїзд, проживання (2-місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікати, культурна програма, інтеграційна вечеря
Прізвище, ім'я та по-батькові *
Your answer
Дата та рік народження *
Your answer
Місто, в якому Ви проживаєте *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Ваш e-mail *
прохання вказати Вашу особисту діючу електронну скриньку (всю інформацію на період стажування отримуватимете на неї)
Your answer
Місце роботи на даний час
Your answer
Ваша посада в організації
Your answer
Наявність страхового полісу *
Наявність біометричного паспорту *
Ви вегетаріанка/вегетаріанець? *
Звідки Ви дізнались про проект? *
Просимо перед відправкою анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних нижче пунктів.
1. Для участі у стажуванні необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на електронну адресу ceasc.eu@gmail.com

2. Відправка заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовник зобов*язується сплатити реєстраційний внесок по завершенні реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування та розпочинається робота з опрацювання ваших документів.

3. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у стажуванні у вказаний термін є можливість перенесення участі на інший термін. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи, означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок клієнта у повному обсязі, або – якщо клієнт погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.

5. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

6. Вартість: 1900,00 грн та 250,00 Євро.
Включає в себе: проїзд, проживання (2-місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікати, культурна програма, інтеграційна вечеря.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy