Арт_е_факти міста
“Арт-е-факти” в рамках проекту “Метамісто” - це дитяча дослідницька програма, що допоможе учасникам відчути своє місто, навчитися ним дрейфувати і стати справжнім дослідником та мандрівником на знайомих і небачених досі вулицях та провулках!
Ми будемо мапувати свій досвід, збирати артефакти під час прогулянки містом, мандрувати у пошуках небаченого, а потім обміняємося своїми знахідками та історіями з колегами з сусіднього містечка.

Запрошуємо дітей віком від 8 до 14 років зустріти мандрівниць з Києва та разом з ними відправитися у захопливу подорож поверхнями, звуками та зв`язками міст!

Дослідження та спілкування у прогулянці містом триватиме 2 дні, 17 та 18 вересня, субота та неділя, у Острозі та Нетішині паралельно й в той самий час, з 12:00 до 18:00.
Місце зустрічі:
Острог - центральна міська бібліотека, вул.Вишенського, 5.
Нетішин - центральна міська бібліотека, вул.Незалежності, 22.

Будь-ласка, зареєструйтеся для отримання важливого завдання, яке потрібно виконати до початку заняття.
Пошта для зв'язку: childrensgeo@gmail.com. Дослідження здійснюється ініціативою "Дитячі географії" в рамках програми "Код міста".
Як звати учасника/учасницю?
Your answer
Вік учасника/учасниці
Your answer
З якого міста учасник/учасниця?
Нагадуємо, тривалість програми - 2 дні, 17 та 18 вересня, з 12:00 до 18:00 (в неділю до 16:00), й важливо, аби учасник/учасниця проживали у цьому місті й могли брати участь у програмі обидва дні.
Телефон для зв'язку
Your answer
Електронна пошта для відправлення завдання
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy