Pilotná prednáška na tému: "Prečo a ako komercializovať výskum v life science?" 28.2.2019
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na pilotnú prednášku "Prečo a ako komercializovať výskum v life science?", ktorý organizuje Inkubátor Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "Inkubátor VP UK"; bližšie web: https://cusp.uniba.sk/inkubator) v spolupráci s Global Shapers Hub Bratislava (bližšie web: https://www.globalshapers.org/hubs/bratislava-hub).

O Global Shapers
Organizácia Global Shapers je nezisková organizácia, ktorá bola registrovaná v Ženeve v roku 2011 pod záštitou Svetového ekonomického fóra. Jej úlohou je umožniť mladým ľuďom do 30 rokov aktívne sa podieľať na formulovaní lokálnych, regionálnych a globálnych ideí. Aktuálne má organizácia Global Shapers vo svete 7700 členov a 381 hubov v 156 krajinách. Hub Bratislava usiluje o riešenie existujúcich problémov prostredníctvom inovatívnych projektov a iniciatív zameraných na tri kľúčové oblasti: (1) udržateľnosť a životné prostredie; (2) podnikanie a inovácie; (3) vzdelávanie.
O prednáške
Pilotná prednáška, ktorej cieľom je prebudiť a podporiť záujem o life sciences a ich aplikované využitie v praxi, poskytnúť globálny pohľad na life science priemysel a otvoriť hlavné témy komercializácie. Na pilotnú prednášku budú nadväzovať tri ďalšie prednášky počas letného semestra, pričom každá prednáška bude špecificky zameraná na vybranú problematiku komercializácie v life science.
Prednášateľ - Adam Marťák, M.Sc
ADAM MARŤÁK absolvoval bakalárske štúdium molekulárnej biológie na University of Sheffield vo Veľkej Británii a magisterské štúdium so zameraním na biopodnikanie na Karolinska institutet vo švédskom Škokholme. Počas štúdia stážoval v Slovenskej akadémii vied a na Katedre biochémie Univerzity Komenského v Bratislave. Ako štipendista absolvoval letný pobyt na Fudan University v Šanghaji. Niekoľko rokov pracoval pre distribútora biotechnológií a medicínskych prístrojov vo Viedni a pre rakúsku federálnu rozvojovú banku Austria Wirtschaftsservice. Má niekoľkoročné skúsenosti v oblasti komercializácie zdravotnej starostlivosti vo viacerých krajinách a v bankovníctve so zameraním na hospodársky rozvoj, výskumné inštitúcie, startupy, distribútorov a podniky Fortune 500. Aktuálne pracuje ako manažér rozvoja pre molekulárnu diagnostiku v Austrian Institute of Technology vo Viedni. Od novembra 2018 je členom Global Shapers Hub v Bratislave.
Kedy?
Štvrtok, 28. február 2019, 17:00 h - 18:00 h
Kde?
Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park, Ilkovičova 8, Bratislava - konferenčná miestnosť č. 187 (prízemie)
Podmienky registrácie a účasti na prednáške:
Na prednášku sa môžete zaregistrovať do stredy 27.2.2019.
Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.
Účasť na prednáške je bezplatná.
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Som v kategórii: *
Fakulta UK (vyznačiť pre kategóriu študent/doktorand/zamestnanec) / Iné (uviesť názov fakulty a univerzity alebo organizácie ) *
Môj podnikateľský nápad je v štádiu *
Moje otázky k téme prednášky pre prednášateľa:
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Tieto súhlasy dávate dobrovoľne a môžete ich kedykoľvek odvolať alebo obnoviť prostredníctvom e-mailovej adresy miriam.marcisova@uniba.sk. Informácie o Vašich právach pri spracúvaní Vašich osobných údajov ako sú napríklad právo na prístup k Vašim osobným údajom alebo právo na vymazanie Vašich osobných údajov a kontaktné údaje na zodpovednú osobu vykonávajúcu dohľad nad spracúvaním osobných údajov na UK sú dostupné na stránke: https://uniba.sk/o-univerzite/uradna-vyveska/ochrana-osobnych-udajov/.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service