Festival Banát 2017 - Objednávkový formulář
Kulturní festival odstartuje v Eibenthale ve středu 16.8.2017 v podvečerních hodinách a končit bude v neděli 20.8.2017 v ranních hodinách. Vyplnění festivalové objednávky je závazné. V případě nezaplacení objednávky do data splatnosti Vaše rezervace propadá.
Největší letošní novinkou bude forma dopravy do Rumunska - jedeme vlakem!
(posledních 45 km autobusem nebo 35 km lodí + 10 km autobusem)
Kapacita vlakové soupravy bude cca 700 míst a dokud se speciál nevyprodá, tak možnost dostat se na festival jiným způsobem bude omezená (pouze 70 osob pro dopravu po vlastní ose). V momentě, kdy se vlak vyprodá, budou uvolněny k prodeji další vstupenky s vlastní dopravou a zahájen prodej vstupenek s dopravou autobusem. Celková kapacita letošního ročníku bude vzhledem k velikosti a charakteru vesnice omezená pro 999 osob.

Vlakový speciál bude brzy vyprodán (17.2.2017, 18:45 posledních 20 míst)! Další objednávky dopravy se vstupenkou budeme přijímat již jen na dopravu autobusem. ALE!! Pokud nebudou rezervace do vlaku v termínu zaplaceny nebo finální počet kapel a doprovodů (který jsme radši nadhodnotili) bude menší, pak Vás budeme kontaktovat s možností jet místo autobusem vlakem.

Ceny vstupenek/jízdenek do vlakového speciálu/ autobusu:
Dospělí: 3899 Kč/osoba
Děti (do 16 let): 2700 Kč/osoba

V ceně těchto vstupenek/jízdenek je doprava na festival a zpět, vstupenka na festival a kempovné.

Cena samotné vstupenky je v předprodeji 1800 Kč (jednotlivé dny 500 Kč/den). Na místě vstupenky k dostání nebudou.

Storno podmínky: Vstupenky jsou plně přenosné, stačí nahlásit náhradníka. V případě zrušení Vaší zaplacené rezervace do 31.7.2017, Vám vrátíme 50 % Vaší platby nebo si u nás můžete ponechat 90 % z částky na objednávku pro další ročník. V případě zrušení zaplacené rezervace od 1.8.2017 do 10.8.2017 Vám platbu nevracíme, ale můžete si ponechat 50% z částky na objednávku pro další ročník. Pokud zrušíte zaplacenou rezervaci 11.8.2017 a dále, pak Vám platbu nevracíme ani částku nepřesouváme na další ročníky.

!! Pokud chcete jet s partnerem či partnerkou, kamarádem či kamarádkou anebo s celou partou je pro Vás i pro nás lepší pokud se objednáte dohromady !!! Budete tak u nás od začátku registrováni jako skupina a získáte tím absolutní jistotu, že pojedete spolu v kupé nebo na případný výlet na Dunaj. Vlaková souprava bude mít většinu vagónů s kupé pro 6 až 8 osob !!

Email address *
Příjmení a jméno *
Uveďte Vaše příjmení a jméno.
Your answer
Mobilní telefon *
Uveďte Vaše mobilní číslo ve tvaru "+420123456789"
Your answer
E-maily spolucestujících
Uveďte jména a e-maily spolucestujících. Jména použijeme pouze při případných přednostních objednávkách na další ročníky a e-maily budou použity pro 2-3 spamy :) za rok, typu: koná se zimní Banát, zpětná vazba na letní Banát nebo volná místa v expedicích do Banátu.
Your answer
Doprava vlakem + vstupenka
Zadejte počet míst, která chcete rezervovat. Doprava na festival bude zajištěna vlakem, který bude vyjíždět z ČR v úterý 15.8.2017 odpoledne a z festivalu se vrátí v pondělí 21.8.2017 v ranních hodinách. Po uzavření objednávek 1.8.2017 dáme dohromady složení jednotlivých vagónu a kupé a do 8.8.2017 Vám zašleme emailem jízdenku/vstupenku, kde budete mít všechny potřebné údaje: místo a čas odjezdu, místo ve vlaku a kontakt na Vašeho kapitána. Tuto jízdenku/vstupenku si vytiskněte a při nástupu do vlaku jí předložíte kapitánovi, který Vám na oplátku předá festivalový pásek. Vlak končí svou spanilou jízdu 45 km před cílem (dál koleje nevedou). Na místo Vás dopraví přistavené autobusy (jsou v ceně) anebo můžete plout na lodi dunajskou soutěskou až pod kopec (není v ceně = 35 km lodí + 10 km autobusem).
Your answer
Perón
Vyberte místo, kde budete nastupovat (i vystupovat) do vlaku. Konkrétní místa a časy odjezdu budou upřesněny po dohodě s dopravcem. Zatím hrubé info: odjezd v úterý 15.8.2017 odpoledne, příjezd v pondělí 21.8.2017 ráno.
Doprava lodí z Oršavy pod Eibenthal
Uveďte počet osob. Pro zájemce, kteří si chtějí cestu na festival zpestřit plavbou lodí po přehradě "Železná vrata" a zároveň plavbou nádhernou dunajskou soutěskou "Cazanele Mare, Cazanele Mici" nabízíme možnost nalodění v Oršavě a vylodění pod Eibenthalem. Celkem tedy poplujete cca 35 km po dobu 2 hodin. U Dunaje Vás budou čekat autobusy, které Vás vyvezou zbývajících 10 km na Eibenthal. Do formuláře uveďte počet osob. Cena této dopravy je 400 Kč/osoba, která se připočítává k ceně vstupenky a dopravy vlakem. Kapacita této přepravy je omezená na 200 osob.
Your answer
Komentář k dopravě, vstupence.
Co nám k tomu chcete říct? ... chcete jet s Frantou? ... a vedle v kupé má být Maruška? ... odřídíte to? ... chcete jet pouze na festival nebo se tam nějak dostanete a chcete pouze zpět? ... berete děti? kolik jim je? ... Dva lidi ze skupiny nastupují v Praze, tři v Brně a jeden v Bratislavě? ...
Your answer
Oblíbená kapela
Uveďte název kapely/kapel, na kterou do Banátu jedete. Kapely uvádějte sestupně od nejpreferovanější. Dle této odpovědi Vás budeme usazovat do vlaku, abyste případný vlakový koncert měli poblíž :)
Your answer
Doprava autobusem + vstupenka.
Ve chvíli kdy bude vyčerpána kapacita vlakového speciálu, budete si moci objednat dopravu autobusem + vstupenku. Zadejte počet míst, která chcete rezervovat. Doprava na festival bude zajištěna autobusem, který bude vyjíždět z ČR v úterý 15.8.2017 odpoledne a z festivalu se vrátí v pondělí 21.8.2017 v ranních hodinách. Po uzavření objednávek 1.8.2017 dáme dohromady složení jednotlivých autobusů a do 8.8.2017 Vám zašleme emailem jízdenku/vstupenku, kde budete mít všechny potřebné údaje: místo a čas odjezdu, místo v autobusu a kontakt na Vašeho kapitána. Tuto jízdenku/vstupenku si vytiskněte a při nástupu do autobusu jí předložíte kapitánovi, který Vám na oplátku předá festivalový pásek.
Your answer
Nástupiště (pro autobusovou dopravu)
Vyberte místo, kde budete nastupovat (i vystupovat) do autobusu. Konkrétní místa a časy odjezdu budou upřesněny po dohodě s dopravcem. Zatím hrubé info: odjezd v úterý 15.8.2017 odpoledne, příjezd v pondělí 21.8.2017 ráno.
Vyprodáno!! neobjednávejte. Samotná vstupenka v předprodeji (bez dopravy)
Samostatné vstupenky s vlastní dopravou jsou vyprodány. V současné době lze koupit pouze vstupenky s dopravou autobusem ............................................................................. Uveďte o kolik vstupenek máte zájem (pokud si chcete objednat vstupenky na jednotlivé dny tak zde uveďte kolik vstupenek na jaké dny).
Your answer
Ubytování - festivalový kemp.
Uveďte počet osob, pro který chcete zakoupit kempovné. Cena 200 Kč/osoba/festival (cestující vlakem/autobusem mají kempovné v ceně jízdenky).
Your answer
Výlet na Dunaj.
Uveďte počet osob. Cena výletu je 250,- Kč. Kapacita výletu je omezená počtem 400 osob.
Your answer
Čas odjezdu na výlet na Dunaj.
Jste ranní nebo noční ptáče? Uveďte v kolik hodin a jaký den by Vám výlet vyhovoval. Výlet bude trvat cca 4 hodiny a uskuteční se ve čtvrtek 17.8.2017 a pátek 18.8.2017 v časech 8:00, 9:00, 10:00, 11:00. Pokud Vámi vybraný čas bude obsazen, zařadíme Vás na výlet o hodinu dřív/déle nebo na stejnou hodinu druhý den.
8:00
9:00
10:00
11:00
čtvrtek 17.8.2017
pátek 18.8.2017
Návrat autobusem o týden později.
Uveďte počet osob. Cena je 800 Kč/osoba a připočítává se k ceně jízdenky/vstupenky (tuto možnost zprostředkováváme pouze pro fanoušky, kteří cestovali na festival naším vlakem/autobusem). Zájezdový autobus bude odjíždět v neděli 27.8.2017 ráno okolo 6:00 ze Svaté Heleny. Návrat do ČR je plánován ve večerních hodinách v neděli ( Praha cca 20:00 hod.)
Your answer
Co mě zajímá a co Vám chci říct?
Napište nám: dotaz, vzkaz, připomínku, nabídku, poznámku, hádanku.
Your answer
Kde jste se dozvěděli o festivalu Banát?
Your answer
Jaké ročníky festivalu Banát jste v minulosti navštívili? *
Required
Výlep plakátů
Pomůže nám s propagací? Napište nám kolik chcete poslat plakátů a na jakou adresu. Hned jak je z jara vyrobíme, tak Vám je rozešleme. Děkujeme
Your answer
Co jsem chtěl vyplnit, to jsem vyplnil = objednávám. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Dovolena-banat.cz. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms