Formularz zgłoszeniowy dotyczący udziału w Kujawsko-Pomorskim Spotkaniu z Programem Równać Szanse 2019
Spotkanie współorganizowane jest przez Książnicę Kopernikańską w Toruniu. Odbywać się będzie w Mediatece - Filii nr 16 Książnicy Kopernikańskiej, przy ul. Raszei 1, 6 czerwca 2019 w godzinach 10:00 - 14:30.
Zapraszamy przedstawicieli bibliotek publicznych, domów kultury i organizacji pozarządowych z miejscowości do 20 tys mieszkańców.
Planujemy udział ok. 70 osób, które są zainteresowane zapoznaniem się z programem Równać Szanse - jego celem, założeniami oraz przykładami projektów zrealizowanych z sukcesem. Zapraszamy po 2 osoby z jednej instytucji. Można też zaprosić młodzież, z którą Państwo pracują lub chcą pracować Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem większej grupy, prosimy o kontakt pod adresem: rownacszanseelk@gmail.com. Zrobimy co w naszej mocy, aby to się udało.
Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić poniższy formularz (każda osoba powinna oddzielnie wypełnić formularz). Pytanie z gwiazdką jest obowiązkowe.
***
Państwa dane osobowe zbieramy po to, aby móc po spotkaniu przesłać Państwu materiały oraz wysłać informację o Regionalnym Konkursie Grantowym "Równać Szanse". Każda osoba, która podała nam swoje dane osobowe może je sprawdzać, poprawiać, zmieniać i usuwać. W tym celu należy skontaktować się z koordynatorką RKG "Równać Szanse" Iwoną Olkowicz (iwona@stopa.org.pl).
Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa organizacji/instytucji (w przypadku, gdy osoba reprezentuje kilka podmiotów, prosimy wymienić wszystkie) *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Dlaczego chce Pani/Pan wziąć udział w spotkaniu?
Your answer
Czy ma Pani/Pan doświadczenie w realizacji projektu Równać Szanse?
Proszę o wybranie tematów warsztatów, którymi jest Pani/Pan zainteresowana/-y *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service