Formularz zapisu na warsztaty Festiwalu 7xGospel 2017 /// 2017 7xGospel Festival workshop registration form
Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w warsztatach. Życzymy niezapomnianych przeżyć z muzyką gospel w tle. /// We are very happy that you have decided to join the workshops. We wish you a great time with gospel music!
Imię / Name *
Your answer
Nazwisko / Surname *
Your answer
Imię, nazwisko i wiek dziecka (dla rodzica zapisującego swoje dziecko na warsztaty Gospel Kids) /// Name and age of the child (for parents signing up their children for Gospel Kids)
Your answer
E-mail /// Email address *
Your answer
Telefon /// Telephone *
Your answer
Zapisz mnie na warsztaty /// Sign me up for workshop: *
Required
Kiedy dowiedziałaś/eś się o warsztatach? /// When did you learn about these workshops?
Skąd wiesz o warsztatach? /// Where did you learn about these workshops?
Zgłaszając się na warsztaty w ramach Festiwalu 7xGospel 2017 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883.) /// I give the Organiser permission to use my data accordingly to Polish law. *
Required
Zgłaszając się na warsztaty w ramach Festiwalu 7xGospel 2017 wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku przez Stowarzyszenie Gospel zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity - Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 63; ze zm.) polegające na rozpowszechnianiu zdjęć i nagrań wykonanych podczas Festiwalu 7xGospel 2017 w celu promocji przyszłych wydarzeń. /// I give the Organiser permission to use my image accordingly to Polish law. *
Required
Po przesłaniu niniejszego formularza w ciągu 24 godzin otrzymasz e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz danymi do przelewu bankowego. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapisu na warsztaty. /// Within 24 hours after sending this form you will receive a confirmation e-mail with bank details. After making the payment you will receive an e-mail which will finalize your registration.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms