Korolar Maratonu 2019 - Başvuru
14 Nisan Pazar günü İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi'nde gerçekleşecek konserlerde yer almak isteyen korolar için başvuru formudur.

Başvuran her koro aşağıdaki şartları kabul eder:

1. Konserde her koro giriş - çıkış süresi dahil en fazla 15 dakikalık bir program hazırlar. Daha çok koroya sahne imkanı tanımak için koyulan bu süre sınırını aşmak mümkün değildir.
2. Koroların performans sıralaması sanatsal bir kıyaslama yapılmaksızın belirlenir, katılan her koro kendilerine belirtilecek saatte performans sergilemeyi kabul eder.
3. Konsere katılan her koro gönüllü olarak çalışan organizasyon ekibine, hem konser günü öncesinde hem de konser günü destek olmak amacıyla 2 görevli belirler ve bu görevliler önceden bildirilecek toplantılara katılmayı kabul eder.
4. Konser öncesi zaman darlığı sebebiyle konser mekanında sahne provası imkanı olamayabilir veya sahne provası süresi çok kısa tutulabilir. Sahne provası ile ilgili kesin durum korolara etkinlik gününden önce bildirilecektir.
5. Konser mekanının durumuna göre kulis, kantin gibi imkanlar mevcut olmayabilir. Bu koşullar korolara etkinlik gününden önce bildirilecektir.
6. Konsere katılım kontenjanla sınırlıdır. Koro Kültürü Derneği üyesi topluluklar ve erken başvurular önceliklidir. Başvurular, aralarında sanatsal bir kıyaslama yapılmaksızın değerlendirilecektir.
7. Etkinliğe katılım bedeli Koro Kültürü Derneği üyesi olmayan her koro için korist sayısı fark etmeksizin toplam 250 TL'dir. Bu bedel ile katılımcı koro 1 yıllık Koro Kültürü Derneği üyeliği kazanır ve koronun 1 temsilcisi derneğimize üye olarak kaydedilir. 1 yıllık aidat olarak kabul edilen bu bedel başvuru kabulü sonrasında korolara bildirilecek olan dernek hesabına yatırılacaktır.
8. Bu şartların herhangi birini yerine getirmeyen korolar etkinlikte yer alma haklarından vazgeçtiklerini kabul etmiş sayılır.
9. Ödenen bedel derneğe bağış olarak kabul edilir ve ödendikten sonra hiçbir koşulda geri alınamaz.
10. Koro Kültürü Derneği yukarıda belirtilen tüm koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Koro Adı *
Your answer
Korist Sayısı *
Your answer
Koro Şefi *
Your answer
Koro Hakkında Bilgi *
Maksimum 200 kelime, lütfen basılı programda görünmesini istediğiniz şekilde yazınız.
Your answer
Repertuvar (Maksimum 15 dakika) *
Lütfen eserleri sırasıyla ve süreleriyle, basılı programda görünmesini istediğiniz künye ile yazınız.
Your answer
Performans Sırasında Kullanılan Enstrümanlar *
Piyano hariç tüm enstrümanları korolar kendileri temin ederler. Sadece akustik enstrümanlar kabul edilecektir. (Örn. gitar, keman, perküsyon vb. )
Your answer
Formu Dolduran Koro Temsilcisi *
Your answer
E-posta *
Your answer
Telefon *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service