Reģistrācija "Young Climathon 2023" vebināram "Aprites ekonomika - no idejas līdz realitātei" (09/11)

♻️ Ja vēlies uzzināt, kas ir aprites ekonomika un kā varam to ieviest, lai adresētu resursu pārtēriņa un atkritumu daudzuma samazināšanas izaicinājumus, pievienojies vebināram un uzklausi dažādu nozaru pārstāvjus, kas dalīsies ar savu pieredzi problēmu risināšanā.

📒🖊️ Vebinārā uzzināsi, kas ir aprites ekonomikas koncepts un kādi ir izaicinājumi sabiedrības izglītošanas un iesaistīšanas aprites ekonomikā un apritīgu iniciatīvu ieviešanas pilsētās jomās. Dzirdēsi arī par nule tapušu produktu lietošanas paildzināšanas kustību, kā arī pieredzes stāstu no jauniešiem, kas realizējuši savu apritīgo ideju.

📣Vebinārā piedalīsies:
- Banku augstskolas pētniece un lektore;
- VARAM Vides aizsardzības departamenta vecākā eksperte;
- Rīgas enerģētikas aģentūras projektu koordinatore;
- biedrības “Zero Waste Latvija” biedre;
- skolēnu mācību uzņēmuma “PyroLat” pārstāvis.

👉 Vebinārs norisināsies tiešsaistē platformā “Zoom” 9. novembrī plkst. 15.00-17.00. Pirms tā norises dalībniekiem tiks izsūtīta saite piekļuvei. Reģistrēties iespējams līdz 9. novembrim, plkst. 14.00.

Saite, lai pieslēgtos vebināram: https://rtucloud1.zoom.us/j/92694150661

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
E-pasta adrese *
Vai Tev ir kāds jautājums viesiem par vebināra tēmu?
Aicinām skolēnus, kas pieteikušies dalībai hakatonā "Young Climathon 2023", savlaicīgi padomāt par jautājumiem, kas interesē un varētu palīdzēt komandai risināt izvēlēto izaicinājumu. Tos var ierakstīt šeit vai arī uzdot viesiem vebinārā pēc prezentācijām.
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti un uzglabāti hakatona "Young Climathon 2023" izglītojošo vebināru nodrošināšanai. Pasākuma laikā uzņemtās bildes un video tiks izmantotas publicitātes nolūkā. Datu glabātājs: RTU / Vides izglītības fonds. Jautājumu un komentāru gadījumā aicinām vērsties pie kontaktpersonām santa.krastina@rtu.lv.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy