Çevrim İçi Oyun Partisi - Başvuru Formu
30 Kasım 2021
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ad-Soyad *
Mail adresi *
Yaşadığınız şehir *
Mesleğiniz *
Partiye neden katılmak istiyorsunuz?
Fikri Mülkiyet Yetkileri ve Veri Koruma
Bu formun içerdiği koşulları kabul etmeniz durumunda sosyal bir işletme olan Öğrenme Tasarımları (tam adresi aşağıdadır) tarafından düzenlenen, davet edildiğiniz ve katılım sürecinde olduğunuz etkinlik (“Etkinlik”) sırasında sizi kapsayan fotoğraf, video ve ses kayıtlarının (topluca “Medya Kayıtları”) aşağıda tanımlanmış durumlarda tanıtım ve halkla ilişkiler amacıyla kullanmasına rıza gösterdiğinizi onaylıyorsunuz. Aşağıda belirtilen koşullara yetki ve onay vererek, bu Medya İzni’nin içeriğini dikkatlice okuyup değerlendirdiğinizi ve imzalamadan önce her bir noktanın anlamını net bir şekilde anladığınızı beyan etmiş olursunuz.

FİKRİ MÜLKİYET YETKİLERİ
Tarafınıza ait olan “Medya Kayıtları“nın tanıtım broşürü, dergi, internet sitesi, televizyon kanalları ve her türlü dijital ve sosyal mecralarda ve basılı, yazılı ve/veya görsel medyada, Öğrenme Tasarımları’nın sunduğu ürün ve/veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/veya artırılması süreçlerinin planlanması ve/veya icrası etkinlik yönetimi reklam ve pazarlama hizmetleri ve/veya sponsorluk hizmetlerinin ve kanuni yükümlülüklerin yerine getirilmesi gibi amaçlarla herhangi bir süre, içerik ve yer kısıtlaması olmaksızın yayınlanmasına, kullanılmasına, çoğaltılmasına, yayılmasına, dağıtılmasına, değiştirilmesine ve paylaşılmasın kabul, beyan ve taahhüt ediyorsunuz.

VERİ KORUMA ONAYI
Bu forma verdiğiniz onay ile “Medya Kayıtları”nın Öğrenme Tasarımları tarafından yukarıda açıklandığı gibi bilgilendirici, tanıtım ve kurumsal amaçlar için işlenmesine izin vermiş olursunuz. Lütfen bu tür işlemlerin mevcut işaretlemeyi veya bu tür verilerin gizliliği için yeterli yasal koruma sağlamayan ülkelere aktarılmasını içerebileceğini unutmayın. Onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ
Fikri mülkiyet ve veri koruma izniniz, undefined Bereketzade Mah. Büyük Hendek Cad. Bıçakçı Hanı No:23 Galata Kuledibi Beyoğlu/İstanbul, Türkiye adresindeki Öğrenme Tasarımları'na gönderilecek yazılı bir belge ile veya merhaba@ogrenmetasarimlari.com’a gönderilecek bir e-posta ile herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Şahsınızla ilgili olarak alınan tüm kişisel veriler yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere ve Öğrenme Tasarımları'nın Gizlilik Politikasına uygun olarak işlenecektir. “Medya Kayıtları” yukarıda belirtilen ve yasal rızanız alınan amaçlar işlenecek ve bu amaçlarla ilgisi olmayanlar silinecektir. Alıcılar basın veya medya kuruluşları, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, Öğrenme Tasarımları'nın mevcut veya potansiyel üyeleri ve destekçileri ve genel halk olabilir. Kişisel verileriniz gizlilik politikasında açıklandığı haliyle 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu gereği saklanmaktadır.
Fikri mülkiyet ve veri koruma bölümünü okudum ve kabul ediyorum. *
Bültenimize abone olup tüm eğitimlerimizden ve etkinliklerimizden haberdar olmak ister misiniz? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Öğrenme Tasarımları. Report Abuse