Białe Bzy. Seminarium Kompozytorskie na festiwalu Wszystkie Mazurki Świata
Podczas dwóch seminariów towarzyszących festiwalowi Wszystkie Mazurki Świata spotkamy się z muzykami twórczo przekształcającymi muzykę tradycyjną. Opowiedzą oni o swoim warsztacie kompozytorskim i o tym co ich inspiruje w kulturze ludowej.

30 września 2020 g. 10:00
Marcin Pospieszalski - multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Doskonale odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych, współpracuje z największymi gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej. Interesuje się też muzyką tradycyjną. Trzykrotnie przewodniczył jury konkursu Polskiego Radia „Nowa Tradycja”.
Podczas seminarium opowie o podejściu do tradycji muzycznych: jak twórczo opracować materiał źródłowy zachowując jego najcenniejsze wartości.

1 października 2020 g. 10:00
Mieczysław Litwiński - kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista i pedagog muzyczny. Muzyk i alchemik w jednej osobie. Jego zainteresowania muzyczne i kulturowe są szerokie. W swej praktyce posługuje się materiałem muzycznym rozległym zarówno w sensie geograficznym jak i historycznym. Jako śpiewak i instrumentalista, poprzez podróże i żywy kontakt z muzykami nieustannie poznaje i praktykuje przeróżne tradycje muzyczne.
Podczas seminarium opowie o tym skąd bierze się muzyka w wierszu.

Proszę o zarejestrowanie się przed spotkaniem.
Spotkanie odbywa się w ramach Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażasz zgodę na rejestrację i publikację w materiałach związanych z projektem swojego wizerunku, wypowiedzi a także wykonań artystycznych dokonanych w trakcie spotkania.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Witold Roy Zalewski. Kontakt w sprawie danych osobowych: witoldzalewski@gmail.com.

Wydarzenie odbywa się w ramach stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Email *
Imię i nazwisko *
Czym się zajmujesz?
Skąd jesteś (kod pocztowy)
Wybierz spotkania w których chcesz wziąć udział
Czy chcesz otrzymywać e-maile związane z moim projektem?
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy