Internetparfém - dotazník a soutěž
Vážený zákazníku,

jelikož se snažíme naše služby neustále vylepšovat, tak bychom Vás chtěli požádat o vyplnění krátkého dotazníku, jehož vyplnění trvá méně než 5 minut. Váš názor nám velice pomůže.

Zároveň vylosujeme tři výherce, kteří vyhrají poukaz v hodnotě 500 Kč, který mohou uplatnit na libovolný produkt v našem obchodě. Pokud chcete soutěžit, tak, prosím, uveďte svůj email a souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely v závěru dotazníku. Soutěž bude ukončena 31.března 2019. Výherci budou kontaktováni emailem do dvou týdnů od uzavření soutěže. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

Mockrát Vám děkujeme.


Šance na výhru jsou veliké! Zatím je méně než 50 odpovědí.

Nakupuji v Internetparfému (přibližně) *
Jak je pravděpodobné, že byste doporučil/a eshop Internetparfém svému příteli/přítelkyni nebo kolegovi/kolegyni? (zaškrtněte na níže uvedené škále) *
Určitě nedoporučím
Určitě doporučím
Jak můžeme vylepšit naše služby, aby to podpořilo Vaše doporučení? *
Your answer
Jak často dáte přednost eshopu Internetparfém před konkurencí v oblasti: *
Pokud například kosmetiku vůbec nenakupujete (ani v jiných obhodech), pak zaškrtněte, prosím, možnost Nenakupuji. Dentální hygienou jsou myšleny i např. kartáčky, ústní vody, pasty apod.
Nikdy - 1
2
3
4
Vždy - 5
Nenakupuji
parfémů
kosmetiky
dentální hygieny
holítek a žiletek
V jakých obchodech nakupujete produkty stejné kategorie jako nakupujete u nás? Uveďte, prosím, maximálně pět prodejců (názvů obchodů), které volíte nejčastěji. Uvažujte jak kamenné prodejny, tak eshopy. *
Your answer
Co jsou hlavní důvody pro to, že dáte přednost jinému obchodu před Internetparfémem? *
Your answer
Chcete nám něco dalšího sdělit?
Your answer
Pohlaví *
Prosím, uveďte svůj věk: *
Your answer
SOUTĚŽ
Pokud chcete soutěžit, tak vyplňte, prosím, i následující údaje požadované níže. Jinak tyto údaje vyplňovat nemusíte. Pro možnost zúčastnění se soutěže je nutné dát souhlas se zpracováním osobních údajů.
Uveďte, prosím, celé své jméno:
Your answer
Uveďte, prosím, Vaši emailovou adresu:
Your answer
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů (zde uvedených) pro marketingové účely?
Bližší informace ke zpracování osobních údajů.
*Na Váš email občas zašleme nějakou zajímavou nabídku z našeho eshopu, nemusíte se bát žádného spamu. Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat. Stačí zaslat email na info@internetparfem.cz. Váš souhlas platí do odvolání. Slibujeme Vám, že Vaše údaje neposkytneme žádné třetí straně.

Provozovatel eshopu je Michal Procházka, IČO: 16078578, DIČ: CZ6901130280. Pro více informací navštivte naše stránky: http://www.internetparfem.cz/

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service