GLOBUS Başvuru Formu
3. GLOBUS Sosyal Girişimcilik Akademisi, Konrad-Adenauer-Stiftung (KAS) Türkiye ve Migport işbirliğiyle, 7-8 Aralık tarihlerinde Van’da gerçekleştirilecektir.
 
Van ve çevre illerde yaşayan sosyal girişimcilik ile ilgilenenleri bir araya getiren bu program, katılımcılarına sosyal girişimcilik üzerine kapsamlı eğitim alma, ekip halinde çalışma, mentorluk alma ve sosyal girişim fikri üretme şansı vermektedir.
 
GLOBUS Sosyal Girişimcilik Akademisi

Ne: GLOBUS Sosyal Girişimcilik Akademisi
Kim: 18-40 yaş arasındaki sosyal girişimciliğe ilgi duyanlar
Neden: Sosyal girişimciler arasında köprü olan bu program, "Çeşitlilik ve Kapsayıcılık" temalı projelerle topluma, çevreye ve ekonomiye olumlu etkiler sunmayı hedeflemektedir.
Nasıl: Van ve çevre illerde yaşayan 18-40 yaş arası sosyal girişimcilikle ilgilenenleri bir araya getirerek  katılımcılara eğitim ve mentorluk sağlamaktayız.
Nerede: Van, Türkiye
Ne Zaman: 7-8 Aralık 2023

Katılımcılar aşağıdaki konular hakkında atölyelere katılacaklardır:
- Sosyal Girişimciliğe Giriş - Sosyal Girişimcilik Fikri Nasıl Üretilir | İnsan Odaklı Tasarım
- MVP - Minimum Uygulanabilir Ürün
- İş Modeli Kanvası
- Sunuş Eğitimi

5 Aralık tarihine kadar link üzerinden başvuru yapabilirsiniz: bit.ly/globusbasvuru

Katılımcılara ayrıca “Ağ Kurma ve Kapanış Töreni”nde sosyal girişimcilik fikirlerini sunma fırsatı verilecektir.

GLOBUS - Sosyal Girişimcilik Akademisi Türkçe olarak gerçekleştirilecektir.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
İsim ve Soyisim 
*
Telefon Numarası *
Yaş
*
Cinsiyet
*
Hangi şehirde yaşıyorsunuz? *
Hangi ülkede doğdunuz? 
*
Hangi ülke vatandaşlıklarınız bulunuyor?
*
Mesleğiniz nedir?
*
Eğitim düzeyiniz nedir? *
Son Mezun Olduğunuz yada Okuduğunuz Okul nedir?
*
Mezun olduğunuz yada okuduğunuz bölüm nedir? *
Hangi kurumda çalışıyorsunuz?
Teknik becerileriniz nelerdir? (ör., kodlama, programlama, mühendislik, tasarım, veri analizi vb.)
*
Sosyal Girişimciliği üç kelime ile anlatın!
*
Bize ürettiğiniz veya üreteceğiniz olağanüstü bir fikir yada iş hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?
Linkedin Hesabı, varsa
Lütfen sizi en iyi açıklayan ifadeleri işaretleyiniz
*
Required
7-8 Aralık 2023'te, Van, Türkiye'de 1.5 gün sürecek olan saha etkinliğine tam ve aktif olarak katılacağımı, mentorluk saatlerine ve eğitimlerine katılacağımı ve ayrıca program sırasında ekibimin geliştireceği fikri sunacağımı onaylıyorum. 
*
Your personal data will be processed by the Konrad-Adenauer-Stiftung Türkiye & Migport in accordance with the provisions of the EU General Data Protection Regulation (GDPR) and the Federal Data Protection Act (BDSG-new) and used to carry out the event. You can find information about your rights here: https://www.kas.de/DSGVO-Veranstaltung. The event will be accompanied by multimedia. By registering, you declare your consent that the Konrad-Adenauer-Stiftung Türkiye and Migport. can use the photo and film material taken before, during or after the event for an unlimited period of time in both online and print format for press and public relations purposes. If you do not agree to the taking and publication of pictures of yourself, we ask you to inform us before the event.

--

Kişisel verileriniz Konrad-Adenauer-Stiftung Türkiye & Migport tarafından AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve Federal Veri Koruma Kanunu (BDSG-yeni) hükümlerine uygun olarak işlenecek ve etkinliğin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Haklarınıza ilişkin bilgileri burada bulabilirsiniz: https://www.kas.de/DSGVO-Veranstaltung. Etkinliğe multimedya eşlik edecek. Kayıt olarak Konrad-Adenauer-Stiftung Türkiye ve Migport'a onay verdiğinizi beyan etmiş olursunuz. Etkinlik öncesinde, sırasında veya sonrasında çekilen fotoğraf ve film materyallerini, basın ve halkla ilişkiler amacıyla hem online hem de basılı formatta sınırsız süreyle kullanabilir. Kendi fotoğrafınızın çekilmesini ve yayınlanmasını kabul etmiyorsanız, etkinlikten önce tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy