Nëntor 10 - 11, 2023
Universiteti i Mjekesisë, Fakulteti i Mjekesisë, "Rruga e Dibrës " nr. 371, 1005, Tiranë
+383 49 947 351, autism.conference@qt-heimerer.eu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *

FORMULARI I APLIKIMIT

për pjesëmarrje në Konferencën e 7-të Ndërkombëtare Ballkanike për Autizmin

10-11 Nëntor 2023, Tiranë

Emri dhe Mbiemri *
ADRESA
*
GRADA PROFESIONALE / PROFESIONI
*
INSTITUCIONI / ORGANIZATA
*
KONFIRMO EMAIL-IN *
TELEFONI *
Konfirmoni kërkesën e paraqitur më poshtë: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy