Reģistrēšanās apmācībām par veselības izglītības jautājumiem darbam ar 7. -9. klašu skolēniem.
PIETEIKŠANĀS ANKETA ŠAJĀ PAŠĀ SAITĒ ZEMĀK!

Projekta ietvaros 7. - 9. klašu pedagogiem paredzētas 16 apmācības dažādos Latvijas novados - Ilūkstes, Balvu, Valmieras, Madonas, Jēkabpils, Saldus, Kuldīgas, Rīgas, Kandavas u.c. Apmācību norises laiks: 2019. gada maijs - novembris.

Apmācību mērķis ir pilnveidot pedagogu kompetenci veselības izglītības jautājumos, kā arī sniegt ierosmes praktisko aktivitāšu īstenošanai klasēs. Apmācību ilgums - 8 akadēmiskās stundas, vienas dienas ietvaros.

Apmācības tiks īstenotas par šādām tēmām:
1. Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes
2. Psihiskā, seksuālā un reproduktīvā veselība
3. Atkarību izraisošās vielas un procesi

Programmas saturā tiks ietverta gan teorētiskā, gan praktiskā daļa.
LŪGUMS REĢISTRĒTIES TIKAI VIENAI, JUMS AKTUĀLĀKAJAI TĒMAI.

Pirms ierašanās uz apmācībām lūgums iepazīties ar informatīvo materiālu šeit: http://esparveselibu.lv/wp-content/uploads/2019/05/VeselsPusaudzis_web_09_05_2019.pdf

Ja Jūs interesē arī citas tēmas, tās var apgūt arī 10.-12. klašu grupā (pieteikšanās links šeit: https://forms.gle/GWmckKfdhWXouCwZ8).

Apmācību noslēgumā tiks izsniegta apliecība par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides "A programmas" apguvi atbilstoši MK 2018.gada 11. septembra noteikumiem Nr. 569.

Plašāka informācija: zane.kazaka@divigani.lv, 26489938.

Informējam, ka apmācību dalībnieku izvēlē primāri priekšroka tiek dota tiem izglītības iestāžu pedagogiem, kuri strādā izglītības iestādēs, kas atrodas ārpus pilsētas ar iedzīvotāju blīvumu zem 50 (piecdesmit) uz kvadrātkilometru.

Projekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem”
Vārds *
Uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Personas kods *
Pārstāvētā mācību iestāde un amats *
Tēmas izvēle
Lūdzu, izvēlieties vienu sev aktuālo tēmu par veselības izglītības jautājumiem un atzīmējiet zem tās vienu pilsētu (datumu), kurā to apmeklēsiet.
Tēma: Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes
Clear selection
Tēma: Atkarību izraisošās vielas un procesi
Clear selection
Tēma: Psihiskā, seksuālā un reproduktīvā veselība
Clear selection
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy