Formularz zgłoszeniowy Kobiety Przedsiębiorcze
Mamy zaszczyt zaprosić Panie na I Lubuskie Sympozjum z cyklu „Siła kobiety i Jej Moc”, które odbędzie się dnia 24 maja 2024 r. o godzinie 10:15 w siedzibie Parku Technologii Kosmicznych w Zielonej Górze-Nowym Kisielinie.
Dla udziału prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.
Program wydarzenia i szczegóły opłaty znajdują się pod linkiem: https://ptklubuskie.com/
W razie pytań zapraszamy do kontaktu
Telefon: 784 703 967
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwa firmy:
Adres:
NIP:
Imię i nazwisko uczestniczki:
Stanowisko:
Telefon:
Email:
Osoba do kontaktu (w przypadku osoby trzeciej do kontaktu prosimy podać imię oraz nazwisko, stanowisko, telefon i email)

Jakimi tematami szkoleń jesteście Państwo szczególnie zainteresowani:

Sposób płatności:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty w terminie 7 dni przed szkoleniem na konto Parku Technologii Kosmicznych - Badań, Rozwoju i Innowacji.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji Sp. z o.o. , 66-002 Zielona Góra, REGON 526 172 389, ul. Nowy Kisielin – Antoniego Wysockiego 1, www.ptklubuskie.com

Pani/Pana dane osobowe pozyskane w związku z udziałem w wydarzeniu "Kobiety przedsiębiorczynie", w tym dane podane w formularzu zgłoszeniowym, a także dane w postaci utrwalonego podczas wydarzenia  (w formie zdjęć lub nagrań wideo), są przetwarzane w celu:

· organizacji wydarzenia, w tym w szczególności rejestracji uczestniczek/uczestników

· promocji wydarzenia lub działalności Parku Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji Sp. z o.o. poprzez publikację zdjęć i nagrań z organizowanych wydarzeń – na podstawie naszego uzasadnionego interesu.
Wyrażam zgodę *
Zgoda na informację o wydarzeniach

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb informowania mnie o wydarzeniach organizowanych przez Park Technologii Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy