Registracija į seminarą „Lietuvos sporto sistemos pokyčiai“
Jau kelerius metus vyksta reikšmingi pokyčiai Lietuvos sporto sistemoje. 2018 metais priimtame sporto įstatyme numatyti pakeitimai, kuriuos svarbu žinoti trenerio ar instruktoriaus darbą dirbantiems asmenims. Jei nenorite skaityti ilgo sporto įstatymo dokumento - kviečiame atvykti į seminarą „Lietuvos sporto sistemos pokyčiai“ ir išsiaiškinti kylančius klausimus. Seminaras skirtas laipiojimo sporto specialistams, treneriams, instruktoriams ar asmenims dirbantiems su dirbtinio reljefo laipiojimo sienele.

Seminaras vyks vasario 15 d. 16:00-17:00, Montis magia laipiojimo salėje, adresu Vytenio 46B. Seminaras nemokamas 🆓 Seminarą ves Lietuvos sporto universiteto kūno kultūros magistrantė, Lietuvos laipiojimo sporto rinktinės vyr. trenerė Milda Koreivaitė.

! Seminaro dalyviai registruodamiesi sutinka, kad jų asmens duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, parašas ir kiti bus renkami, saugojami ir apdorojami Lietuvos laipiojimo sporto federacijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagal įstatymą 101/2000 Sb. ir jo redakcijas, siekiant įgyvendinti projektą Nr. SRF-KT-2019-1-0021. Seminaro dalyviai sutinka, jog seminaro metu bus fotografuojami/filmuojami LLSF atstovų bei suteikia leidimą LLSF nuotraukas su jų atvaizdu naudoti LLSF socialiniuose tinkluose, tinklapyje ar kitose vietose.
Vardas ir pavardė *
Your answer
Amžius *
Your answer
Organizacija/veiklos sritis *
Your answer
Ko tikiuosi iš seminaro? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy