Efektywność tradycyjnej metody wykładowej a metody e-learningowej w zdawalności części teoretycznej państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B - na podstawie badań kursantów ośrodka szkolenia kierowców „OES” w Krakowie
Dzień dobry!

Nazywam się Grzegorz Fita. Jestem studentem Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika Pracy. Jednocześnie jestem wykładowcą/instruktorem nauki jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców OES w Krakowie. Łącząc te dwie kwestie postanowiłem napisać pracę licencjacką na temat: "Efektywność tradycyjnej metody wykładowej a metody e-learningowej w zdawalności części teoretycznej państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B - na podstawie badań kursantów ośrodka szkolenia kierowców „OES” w Krakowie".

Chcę sprawdzić czy istnieje jakaś różnica w przygotowaniu kursantów podchodzących do części teoretycznej egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Bardzo proszę Panią/Pana o pomoc w wypełnieniu tej krótkiej ankiety. Wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 6-10 minut. Ankieta jest anonimowa a dane posłużą wyłącznie do badań naukowych.

W dalszej części, gdzie pojawią się pytania o kurs, będzie chodziło o część teoretyczną kursu na prawo jazdy.

Dziękuję.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service