Kayıt Formu
Bu yıl, 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999'da tüm ülke olarak yaşadığımız Deprem Yıkımı'nın 20. yıl dönümündeyiz. Türkiye'nin Afeti adı ile Kocaeli'nde 10. yılda gerçekleştirilen etkinliklerin, beklenen İstanbul Depremi'nin de etkisiyle 20. yılda İstanbul'a taşınması fikrinden yola çıkarak; İstanbul Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı Programı ile Travma ve Afet Ruh Sağlığı Çalışmaları Derneği (TARDE)'nin yürütücülüğünde yapılması planlanmaktadır.

Bu doğrultuda 6 Nisan ve 4 Ağustos tarihlerinde Geçmiş ve Güncel Çalıştayı, 4-5 Ekim tarihlerinde sempozyum gerçekleştirdik. 16 Kasım tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde geleceğe odaklanacağımız son çalıştay gerçekleştirilecektir.

Depremden sonra alanda belirgin emekleri olan tüm paydaşların “20. Yılı Anma Etkinlikleri’nde” yer almasını önemsemekteyiz. Uzun yıllardır başka pek çok afet ve toplumsal travmada birlikte çalıştığımız tüm uzmanlık alanlarına açık bir toplantılar dizisinde birlikte olmayı arzu ediyoruz.

Çalıştay Tarihi: 16 Kasım 2019

İstanbul Bilgi Üniversitesi
santralistanbul Kampüsü
Salon:E1-201

Çalıştay herkese açık ve ücretsizdir.

Bize depremanma@gmail.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
Adınız ve Soyadınız *
Your answer
Meslek *
Your answer
Kurum *
Your answer
Şehir *
Your answer
E-Posta Adresi *
Your answer
Telefon Numarası *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy