Profesionāļa atlaides pieteikuma forma
Skatuves mākslas - režijas, scenogrāfijas, horeogrāfijas, dramaturģijas, kritikas un citiem nozares profesionāļiem un studentiem, kā arī skatuves mākslas notikumu kuratoriem un producentiem, iegādājoties biļetes uz Valmieras vasaras teātra festivāla izrādēm, pieejama  25% atlaide 1 biļetei (1 personai) uz katru izrādi.   

Profesionāļu biļetes var iegādāties valmierasfestivals.lv un Mobilly (app vai web) pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas  ar atlaides kodu, kas tiks norādīts pēc reģistrēšanās (pēc tam biļešu iegādes laikā laukā "Atlaižu kods" jāievada norādītais kods)
______
Tickets with a 25% discount for professionals and students of the performing arts - direction, scenography, choreography, dramaturgy and others as well as curators and producers of performing arts events. Discount applies for 1 ticket (1 person) for each performance. To get a discount code, fill out the registration form. 

Jautājumu gadījumā rakstiet uz / feel free to ask - festivals@valmierasnovads.lv
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds / Name *
Uzvārds / Surname *
Organizācija (Pārstāvētā kultūras organizācija vai mācību iestāde)/ Organization (represented organization or the educational institution of culture)
Your answer

*
Īss profesionālās darbības apraksts /  Brief description of professional activities *
Kuras izrādes festivālā apmeklēsiet? / Which performances are you planning to attend? *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Valmiera city council. Report Abuse