Individualios konsultacijos, skirtos mobilųjį darbą su jaunimu ir darbą gatvėje su jaunimu vykdančioms komandoms
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti mobilųjį darbą su jaunimu ir (ar) darbą su jaunimu gatvėje vykdančius darbuotojus, š. m. rugsėjo – lapkričio mėnesiais, organizuoja individualias konsultacijas komandoms.

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti specialisto, išmanančio socialinio darbo lauką, mobilaus darbo su jaunimu ir darbo su jaunimu gatvėje specifiką bei darbo komandoje iššūkius konsultaciją.

Galimos konsultacijų temos: kontakto su jaunu žmogumi užmezgimas ir palaikymas, darbo organizavimo procesas, saugumas, dileminių situacijų sprendimas, konsultavimas ir pagalba jaunimui, darbas su tinklu, veiklos vertinimas ir jaunų žmonių poreikių (teisių) atstovavimas.

Individualioje konsultacijoje turi dalyvauti ne mažiau kaip 2 darbuotojai (komanda) vykdantys mobilųjį darbą su jaunimu ar gatvės darbą su jaunimu bei įstaigos/padalinio vadovas.

Vienos konsultacijos trukmė nuo 4 iki 6 astronominių valandų. Konsultacijų metu bus derinami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Preliminarus konsultacijų laikas – 2019 m. rugsėjo – 2019 m. lapkričio mėnesiai.

Komandos atrinktos dalyvauti procese, turi užtikrinti erdvę, kurioje galės vykti konsultacija, bei atitinkamą asmenų skaičių bei nepertraukiamą dalyvavimą be trukdžių visos konsultacijos metu.

Atkreipiame dėmesį, Departamentas planuoja organizuoti apie 10 konsultacijų. Jei organizacija neužtikrina visos komandos dalyvavimo konsultacijos metu arba nesuderina laiko su specialistu, konsultacija atšaukiama ir paskiriama kitai organizacijai.
Registracija vykdoma iki rugsėjo 22 d. (imtinai).


Daugiau informacijos - kreipiantis į Departamento vyriausiąją patarėją Eglę Došienę, el. p. egle.dosiene@jrd.lt, tel. 8-655 88322.


JRD informacija
Atstovaujama įstaiga *
Your answer
Savivaldybė *
Your answer
Kontaktinio asmens vardas, pavardė *
Your answer
Kontaktinio asmens tel. numeris *
Your answer
Kontaktinio asmens el. p. adresas *
Your answer
Ar Jūsų įstaigai 2019 m. buvo skirtas finansavimas vykdyti mobiliojo darbo su jaunimu ar darbo su jaunimu gatvėje veikloms? *
Su kokiais iššūkiais Jūs susiduriate dirbdami mobilųjį darbą su jaunimu ar darbą su jaunimu gatvėje?
Your answer
Kokia tema pageidaujate konsultacijos? *
Your answer
Kiek Jūsų įstaigos darbuotojų ir/ar savanorių galėtų dalyvauti konsultacijose? *
Your answer
Prašome trumpai pakomentuoti lūkesčius konsultacijai bei laukiamą rezultatą / pokytį. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JRD. Report Abuse - Terms of Service