Тренінг з основ впровадження системи управління безпекою харчових продуктів за стандартом ISO 22000 (HACCP)
Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує керівників, представників і власників малого і середнього бізнесу з числа ВПО та місцевого населення Донецької, Луганської областей та узбережжя Азовського моря Запорізької області (міста Бердянськ, Мелітополь, Токмак разом із районами, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський , Якимівський та Більмацький райони) прийняти участь у одноденних тренінгах, які пройдуть за підтримки Європейського Союзу.

Теми тренінгів:

Тренінг 1. Основи впровадження системи управління безпекою харчових продуктів за стандартом ISO 22000 (HACCP). Для всіх напрямків діяльності:

Бердянськ - 10 жовтня 2019
Мариуполь - 11 жовтня 2019
Краматорськ - 12 жовтня 2019
Сєвєродонецьк - 13 жовтня 2019

Тренінг 2. Для власників великої рогатої худоби (ВРХ). Санітарні вимоги до виробників продуктів харчування тваринного походження. Безпека харчових продуктів, здоров'я та добробут тварин.
Попередня реєстрація

Тренінг 3. Для переробників молока. Практичні аспекти впровадження санітарних вимог і процедур HACCP.
Попередня реєстрація

Тренінг 4. Для переробників м'яса. Практичні аспекти виконання санітарних вимог і процедур HACCP.
Попередня реєстрація

Тренінг 5. Для виробників та переробників зернових та олійних культур. Процедури забезпечення безпеки продукітов харчування.
Попередня реєстрація

Мета тренінгів:
• Надання теоретичних знань щодо законодавчих вимог до безпеки продуктів харчування на малих і середніх підприємствах харчової промисловості, в закладах громадського харчування
• Надання теоретичних знань щодо вимог системи управління, побудованої на принципах ISO 22000, включаючи систему управління ризиками підприємства НАССР
• Розвиток практичних навичок керівників та власників мікро-, малого та середнього бізнесів, орієнтованих на впровадження концепцій безпеки харчової продукції; освоєння основних вимог стандартів; здобуття необхідних знань та розуміння принципів HACCP для роботи зі стандартами серії ISO 22000, навичок формування документації НАССР
• Посттренінгова підтримка учасників в процесі розробки документації НАССР

Участь в тренінгах є безкоштовною. Транспортні видатки та проживання для учасників з інших міст НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ.

Строк реєстрації – до 07 жовтня 2019 року

Заповнення цієї форми не гарантує вашу участь у тренінгу. Детальна інформація та програми тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам на електронні адреси, вказані у цій формі.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service