METŲ TEISININKO RINKIMAI
„Verslo žinios“ ir „Infolex“ drauge su Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacija (B.I.T.A.) bei advokatų kontora „Sorainen“ kviečia dalyvauti Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimuose.

Nugalėtojai bus apdovanoti balandžio 9-ąją vyksiančioje bendrovių teisės metinėje konferencijoje „Teisės PRO“.
Metų teisininko rinkimuose kviečiami dalyvauti visi įmonių ir viešojo sektoriaus teisininkai, išskyrus advokatų kontorose dirbančius teisininkus ir advokatus.

Paraiškas Metų įmonės teisininko (-ės) ir Metų viešojo sektoriaus teisininko (-ės) rinkimams galima teikti iki kovo 24 dienos (imtinai).

Daugiau informacijos: e. paštu ieva.blazeviciute@verslozinios.lt, tel. 8 5 250 7197

Kandidato vardas, pavardė *
Your answer
Pareigos *
Your answer
Kandidato el. pašto adresas, telefono numeris *
Your answer
Įmonės arba institucijos pavadinimas *
Your answer
Reikšmingiausias 2018 metais įgyvendintas projektas *
Pateikite trumpą savo/kandidato įgyvendinto reikšmingiausio projekto aprašymą (iki 200 žodžių). Pvz.: laimėta svarbi byla, įgyvendintas išskirtinis projektas, pasirašyta sutartis, įsigijimas, kt.
Your answer
Aktyvumas socialinėje veikloje *
Aprašykite savo/kandidato įsitraukimą į įvairias profesines ir/ar socialines organizacijas, dalyvavimą visuomeniniame gyvenime, veikloje, įsitraukimą į visuomeninius judėjimus, matomumą viešojoje erdvėje, darbą universitete, kt. Paaiškinite nominanto vaidmenį, kokias funkcijas ar darbus socialinėje veikloje asmuo atlieka, pateikite konkrečių pavyzdžių (iki 200 žodžių).
Your answer
Pagalba kolegoms *
Aprašykite savo/kandidato paslaugumą ir pagalbą įmonės ar institucijos kitų padalinių darbuotojams, viršijantį nominanto įprastą pareigybės aprašymą ar atsakomybes. Pateikite keletą konkrečių pavyzdžių, trumpą situacijų aprašymą (iki 200 žodžių).
Your answer
Inovatyvumas *
Pateikite savo/kandidato įdiegtas ar diegiamas inovacijas (inovatyviai organizuojamas padalinio darbas, informacinių technologijų panaudojimas procese, korporatyvinių inovacijų diegimas ar skatinimas). Pateikite trumpą paaiškinimą, kodėl tai laikytina inovacijomis, kuo tai nauja Lietuvoje, Europoje, Pasaulyje ar bendrai teisės praktikoje, kokius efektus tai turi organizacijai (iki 200 žodžių).
Your answer
Įmonės arba institucijos vadovo vardas, pavardė, tel. numeris, el. pašto adresas *
Antrame konkurso etape prašysime kandidato tiesioginio vadovo komentaro. Duomenys yra konfidencialūs ir naudojami tik konkurso įgyvendinimo tikslais.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service