Tydzień z Internetem 2023 – zgłoś swoją instytucję!

All Digital Weeks to coroczna kampania promująca umiejętności cyfrowe i wartościowe zasoby oraz narzędzia świata cyfrowego. Wydarzenia w ramach kampanii (spotkania, szkolenia, konferencje, warsztaty itp.) odbywają się w bibliotekach, domach kultury, szkołach i innych instytucjach edukacyjnych i kulturalnych. Co roku w całej Europie bierze w nich udział ok. 100 000 osób.

W Polsce kampania znana jest pod nazwą Tydzień z Internetem – od 2011 roku koordynuje ją Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku potrwa od 17 kwietnia do 7 maja 2023 r.

Motyw przewodni to: „Ogarnij to! Kompetencje cyfrowe w czasach przełomu”.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
DANE INSTYTUCJI LUB ORGANIZACJI ZGŁASZAJĄCEJ SIĘ
Nazwa instytucji lub organizacji *
Adres siedziby (kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer) *
Województwo (proszę wybrać z listy) *
Nazwa gminy *
Imię i nazwisko osoby do kontaktu *
Adres e-mail osoby do kontaktu *
Typ instytucji / organizacji
Clear selection
DANE OSOBOWE
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że: Administratorem danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego z siedzibą w Warszawie, 00-359, ul. Kopernika 17, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000303048. Dane przetwarzane są w celach związanych z rejestracją udziału w kampanii "Tydzień z Internetem 2022". Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz uzasadniony interes Administratora art. 7 ust. 1 lit. f. Dane osobowe będą przechowywane przez czas realizowania przez Administratora interesu prawnego w zakresie organizacji kampanii, co najmniej do czasu zakończenia kampanii. Dostęp do danych osobowych mogą mieć pracownicy FRSI. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Administrator, ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Każdej osobie, której dane osobowe przetwarza Administrator, służy prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Wszelkie uwagi dotyczące przetwarzania danych osobowych należy zgłaszać na adres: FRSI, ul. Kopernika 17, 00-359 Warszawa. Administrator informuje, że odpowiedzi na pytania ankietowe zbiera za pomocą Formularza Google. Uzyskane w ten sposób dane osobowe zostaną niezwłocznie zapisane, a następnie przechowywane na dysku Administratora. Formularz zostanie trwale usunięty. Zapewni to Państwa danym odpowiedni poziom bezpieczeństwa." *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of FRSI. Report Abuse