pre-SAMHAIN
Kochani!
Formularz służy zorientowaniu się, jak wiele osób chce do nas dotrzeć i co planujecie przynieść do zjedzenia :)

-----

Ostatecznie pod koniec października zamiast imprezy céilí postanowiliśmy poddać się przytulnym jesiennym nastrojom, zgromadzić się w blasku… srebrnego ekranu i pooglądać wspólnie mniej znane irlandzkie showy :) Oraz oczywiście pogadać, pojeść i pocieszyć się swoim towarzystwem.

KIEDY?
26 października | sobota
18:00-22:00

GDZIE?
Fundacja Kultury Irlandzkiej
ul. Kramarska 1, Poznań

INWESTYCJA
0 zł
każdy przynosi smakołyk na wspólny stół

CO?
Podczas spotkania planujemy przede wszystkim seans jednego (lub dwóch :P) showów irlandzkich. Chcemy poczerpać inspirację i wspólnie nacieszyć oczy, uszy, dusze tańcem i muzyką. Aby było nam sympatyczniej, każdy przynosi jakiś smakołyk w klimacie Samhainowym, tak więc dynie we wszelkiej postaci mile widziane.

Jak każde z naszych spotkań typowo towarzyskich, to również będzie spontaniczne i nie wrzucamy tu żadnego planu. Zapewne jednak między 18:30-19:00 zaczniemy oglądać. Tak więc, jeśli nie chcesz stracić ani minuty, warto o 18:30 się już na pewno zjawić.

Jeśli planujesz przybyć na nasze spotkanie, zapisz się za pomocą poniższego formularza i podaj w nim, co zamierzasz przynieść do jedzenia, co byśmy się nie dublowali w wytworach kulinarnych.
Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
O której godzinie planujesz przybyć? *
Time
:
Co przyniesiesz do jedzenia! *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Etnobalans. Report Abuse - Terms of Service