Výchova k respektu a toleranci. Anne Franková: Nechte mě být, jaká jsem
Zajímá vás otázka práv jednotlivce, boje s předsudky či moderní dějiny? Přemýšlíte, jak uchopit obtížná témata ve výuce? Chcete se seznámit s programem Tváří v tvář historii a nám samým - originální metodou výuky moderních dějin, která umožňuje žákům pochopit dějinné události v jejich komplikovanosti a v souvislostech?

Pokud ano, pak přijměte naši pozvánku na víkendový seminář, který se uskuteční o víkendu 2. až 4. listopadu 2018 v hotelu Benica v Benešově u Prahy.

Účastnický poplatek je na 1400,- Kč, pokud se však stihnete přihlásit ještě v průběhu měsíce září, zaplatíte pouze 1000 Kč.

Přihlášky vyplňujte do 8. října.
Závazně se přihlašuji na akreditovaný kurz Institutu Terezínské iniciativy pro pedagogické pracovníky, který proběhne v termínu 2. - 4. listopadu 2018 v Benešově.
Jméno a příjmení *
Your answer
Kontaktní email *
Your answer
Kontaktní telefon *
Your answer
Datum narození *
Tuto informaci potřebujeme pro vystavení osvědčení
Your answer
Škola (název, adresa) *
Your answer
Vyučované předměty *
Tuto informaci potřebují naši lektoři, aby mohli program semináře co nejvíce přizpůsobit skupině.
Your answer
Fakturační údaje *
Fakturační údaje školy, která Vám bude školení proplácet, včetně IČ. Pokud si školení budete platit sami jako fyzická osoba, pak prosím uveďte jméno a celou adresu Vašeho bydliště.
Your answer
Speciální požadavky na stravování
Uvádějte prosím v případě zdravotní diety a omezení, popřípadě vegetariánské jídlo.
Your answer
Požadavky na ubytování
Pokud jedete s kolegou či kolegyní a chcete být ubytováni spolu, uveďte prosím jméno spolubydlícího.
Your answer
Proč se na seminář hlásíte, co od semináře očekáváte?
Zde nám můžete napsat Vaše zkušenosti s tématem či našimi semináři, případně Vaše očekávání od tohoto semináře. Pomůže to našim lektorům seminář co nejvíce přizpůsobit vašim potřebám.
Your answer
Vyplněním Vašich osobních údajů a odesláním formuláře se Institut Terezínské iniciativy, o. p. s. stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme jméno a příjmení, adresu, vzdělání a praxi po dobu deseti let. Tyto údaje zpracováváme za účelem přípravy a realizace kurzu.
Souhlasím s tím, aby pořadatel bezplatně pořizoval zvukový a obrazový záznam akce, včetně fotografií účastníků, a souhlasím se zveřejněním takových záznamů na internetových stránkách, v médiích a propagačních materiálech za účelem informování o akci Institutu Terezínské iniciativy, o.p.s. *
Děkujeme za vyplnění přihlášky. Těšíme se na vás!
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: Eliška Waageová, eliska.waageova@terezinstudies.cz
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms