Code Week 2020 - pieteikums tiešsaistes nodarbībai kopā ar "Learn IT"
“Learn IT” programmēšanas skola bērniem aicina visus Latvijas 4. - 5. klašu skolēnus un skolotājus piedalīties unikālā interaktīvā tiešsaistes datorikas stundā. Stundas laikā “Learn IT” dibinātāja Elīna Ingelande ar video konferences palīdzību sniegs skolēniem norādes, lai kopā veidotu stāstu Scratch programmēšanas valodā par daudziem skolēniem jau zināmajiem “Tava klase” varoņiem Lauru un Robertu.

Lai piedalītos nodarbībā, klasei ir nepieciešams stabils interneta pieslēgums, skolotāja dators ar skaļruņiem un projektoru, uz kura attēlot konferences video, kā arī katram skolēnam savs dators. Ja klase atrodas pašizolācijā, skolēns video konferencei var pieslēgties patstāvīgi.
Skolas nosaukums *
Uz kuru nodarbību vēlaties pieteikties? *
Kura klašu grupa piedalīsies nodarbībā? *
Cik dalībnieku piedalīsies konferencē? *
Lūdzu, ievadiet skaitli 1, ja video konferenci rādīsiet skolēniem klasē uz projektora visiem kopā. Ja katrs skolēns pieslēgsies konferencei patstāvīgi, jo atrodas pašizolācijā vai mācās attālināti, lūdzu, ievadiet, cik vietas jums rezervēt. Ja skolēns pieslēdzas konferencei patstāvīgi, dalībai nodarbībā nepieciešamas austiņas vai datora skaļruņi.
Jūsu vārds, uzvārds *
Jūsu e-pasts *
Piekrītu savu datu apstrādei Learn IT datu bāzē un informācijas saņemšanai e-pastā par nodarbību, uz kuru esmu pieteicies/- kusies *
Vēlos saņemt informāciju par Learn IT aktualitātēm (pedagogu apmācībām, konkursiem, u.c.) *
Vieta komentāriem un jautājumiem
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy