II część badania naukowego - Zespół niespokojnych nóg w populacji pacjentów z chorobami tarczycy i populacji ogólnej

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w I części badania naukowego "Zespół niespokojnych nóg w populacji pacjentów z chorobami tarczycy i populacji ogólnej" (tj. pobraniu krwi na badania laboratoryjne, które odbyło się pod koniec 2019 roku).

Na spotkania celem przeanalizowania wyników badań oraz wykonania USG tarczycy, które miały stanowić II część badania, planowaliśmy Państwa zapraszać od marca 2020 r., niestety jednak sytuacja epidemiologiczna nam to uniemożliwiła.
Z przyjemnością oznajmiamy że - choć z opóźnieniem - przechodzimy do II części badania.

Spotkania odbywać się będą w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (gab. 408A) w ściśle określonych terminach - prosimy o rezerwację terminu przez formularz dostępny na stronie: http://30s.pl/badanie-rls

Zarezerwowanie terminu przez formularz nie jest równoznaczne z potwierdzeniem wizyty - podczas uzupełniania formularza prosimy o wypełnienie wszystkich pól (zwłaszcza adres e-mail oraz nr telefonu). Na 2-3 dni przed zarezerwowanym terminem otrzymają Państwo wiadomość e-mail z adresu suwala@doktorant.umk.pl potwierdzającą termin wizyty, zawierającą również wywiad epidemiologiczny oraz wskazówki dotyczące dostania się do Poradni.

Spotkanie będzie trwało ok. 15 minut - podczas niego omówimy wyniki badań laboratoryjnych, wykonamy USG tarczycy i określimy zalecenia i wnioski wynikające z całości obrazu badań.

Po zarezerwowaniu terminu przez formularz na stonie http://30s.pl/badanie-rls proszę o odpowiedź na 2 poniższe pytania (uzyskamy w ten sposób podwójną że do rezerwacji faktycznie doszło).

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji pod adresem e-mail: suwala@doktorant.umk.pl

Z wyrazami szacunku,
lek. Szymon Suwała - kierownik naukowy projektu "Zespół niespokojnych nóg w populacji pacjentów z chorobami tarczycy i populacji ogólnej"


Imię i nazwisko:
Czy zarezerwowali Państwo termin wizyty w ramach II części badania naukowego "Zespół niespokojnych nóg w populacji pacjentów z chorobami tarczycy i populacji ogólnej":
Clear selection
Proszę wskazać termin na który zarezerwowali Państwo wizytę w ramach II części badania naukowego "Zespół niespokojnych nóg w populacji pacjentów z chorobami tarczycy i populacji ogólnej":
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy