ФОРМА анонімного анкетування зовнішніх заінтересованих сторін Державної служби морського та річкового транспорту України (далі – МОРСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ)
1. На Вашу думку, чи є повним та достовірним обсяг інформації, що розміщується на інформаційних ресурсах МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (інформаційна сторінка вебпорталу МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІІ, інформаційних стендах у приміщенні МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ тощо) стосовно діяльності МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та шляхів оскарження рішень, дій чи бездіяльності посадових осіб МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?
Clear selection
2. На Вашу думку, чи активно МОРСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ взаємодіє із зовнішніми заінтересованими сторонами (контрагентами, профспілками, громадянами, громадськими організаціями тощо)?
Clear selection
3. На Вашу думку, чи здійснюються в МОРСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ процеси (процедури), які не врегульовані або потребують додаткового регламентування?
Clear selection
4. Якщо на попереднє питання Ви відповіли «так», вкажіть які конкретні процеси (процедури) не врегульовані або потребують додаткового регламентування?
5. Які нормативно-правові та / або внутрішні акти, що регламентують роботу МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, на Вашу думку, необхідно змінити (удосконалити або скасувати), щоб усунути прогалини (юридичні колізії, розбіжності тощо), якими можуть скористатися працівники МОРСЬКОЇА АДМІНІСТРАЦІЇ в особистих цілях?
За можливості, надайте пропозиції до таких актів.
6. На Вашу думку, під час здійснення яких повноважень (наданні послуг) МОРСЬКОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ існує найбільша ймовірність корупційних проявів?
7. З яких питань Ви взаємодіяли з МОРСЬКОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ (Апарат МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ / Територіальний орган МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) протягом останніх 12 місяців та як саме?
8. На Вашу думку, які корупційні ризики існують у діяльності МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?
9. Які, на Вашу думку, службові повноваження чи становище та пов’язані з цим можливості можуть бути використані (використовуються) у приватних інтересах посадовими особами МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?
10. Чи відомо Вам про можливі випадки вчинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією в МОРСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ (в тому числі за попередні 2 роки)?
Можна обрати декілька відповідей.
Clear selection
11. Якщо в попередньому питанні Ви обрали один із випадків вчинення корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією в МОРСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ, деталізуйте, за можливості, про які саме випадки Вам відомо (в тому числі за попередні 2 роки)?
12. Чи відомі Вам випадки невжиття заходів реагування / не притягнення до відповідальності працівників МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ після виявлення фактів корупційних та / або пов’язаних з корупцією правопорушень?
Clear selection
13. Якщо на попереднє питання Ви відповіли «так», конкретизуйте, за можливості, випадки невжиття заходів реагування / не притягнення до відповідальності працівників органу влади після виявлення фактів корупційних та / або пов’язаних з корупцією правопорушень Вам відомі?
14. Як Ви діятимете, якщо Вам стане відомо про порушення вимог антикорупційного законодавства працівником МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ?
Можна обрати декілька відповідей.
15. Чи відомо Вам, за якими каналами МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Ви можете повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в МОРСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ?
Clear selection
16. Які канали для повідомлення про корупцію в МОРСЬКІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ є для Вас найбільш зручними?
Можна обрати декілька відповідей
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy