Заявка на надання підтримки для культурного проекту / Французький інститут в Україні та Альянс Франсез в Україні
Французька культурна мережа в Україні (Французький Інститут в Україні та Альянс Франсез в Україні) надає за виконання певних умов підтримку організаторам проектів, які просувають французьку культуру в Україні. Ця підтримка - запорука якості - сприяє розвитку проекту і може становити додаткову перевагу для організаторів під час пошуку інших партнерів.
Щоб заручитися підтримкою французької культурної мережі, вам необхідно заповнити формуляр, наведений нижче (позначка * означає, що інформація є обов’язковою). Заповніть усі необхідні поля. Неповні заявки розглядатися не будуть.
Якщо йдеться про проект, що складається з кількох етапів, або турне кількома областями України, підтримка надається усьому проекту. Отже, подається лише одна заявка на весь проект.
Заявка розглядається щонайбільше протягом півтора місяця з моменту подання. Не варто контактувати ФІУ протягом періоду розгляду зявки.
Щоб розрахувати час на підготовку та виготовлення рекламного матеріалу, кандидати на надання підтримки повинні подати заявку завчасно, щонайпізніше за 5 місяців до запланованого заходу. Жодного винятку з правил не існує.
Будь ласка, зверніть увагу, що заявки щодо комерційних проектів необхідно направляти на розгляд до економічного підрозділу Посольства Франції в Україні.
Умови надання підтримки
• Проект повинен просувати французьку культуру та/або культурну співпрацю між Францією та Україною. Програма концерту класичної музики має щонайменше на 60% складатися з творів французьких композиторів, якщо вона не включає жодного французького виконавця.
• До заявки потрібно обов’язково додати детальну презентацію проекту (включаючи список творів тощо). Без додатку заявку розглянуто не буде.
• Необхідно надіслати французькій культурній мережі в Україні попередній детальний бюджет проекту. Якщо заявник розраховує на спільне фінансування проекту, він повинен зважати, що частка французької культурної мережі не має перевищувати 25% усього бюджету.
• Заявник зобов’язується розмістити логотипи Французького Інституту в Україні чи Альянс Франсез в Україні на всіх рекламних матеріалах, що стосуються заходу (буклетах, афішах, сайтах тощо).
• Заявник повинен надіслати поштою на адресу ФІУ та/або у відділ координації Альянс Франсез в Україні примірник буклету та афіші з зображенням логотипу.
• Заявник підтверджує, що логотип Французького Інституту в Україні чи Альянс Франсез в Україні буде використаний лише під час рекламної кампанії даного проекту та в жодному разі не використовуватиметься надалі без здійснення нової заявки.
• Заявник погоджується, що надана у формулярі інформація буде збережена у базі даних.
• Заявник погоджується отримувати інформацію щодо актуальних проектів французької культурної мережі.
• Заявник зобов'язується надати ФІУ:
• Щонайменше шість (6) запрошень на будь-який театральний чи музичний захід: концерт, виставу тощо;
• Щонайменше п'ятнадцять (15) запрошень на будь-який захід з образотворчого мистецтва (вернісаж, виставка тощо) та 3 примірники каталогу за нявності.
• Щонайменше шість (6) запрошень на будь-який показ чи зустріч.
• Пільговий тариф для користувачів медіатеки та студентів ФІУ, а також для студентів Альянс франсез та учнів французьких шкіл в Україні.
• Запрошення мають бути надані щонайменше за 15 днів до події за адресою:
Французький інститут в Україні / вул. Гончара, 84 / Київ 01054, Україна

• Заявник погоджується на розповсюдження під час заходу брошур та рекламних матеріалів Французького Інституту в Україні та/або Альянс Франсез в Україні.
• Після завершення заходу потрібно надіслати на зазначенну електронну адресу звіт, що включає прес-реліз за наявності, а також загальний огляд події, кількість відвідувачів, а також кількість пільгових місць, якщо такі були:
contact@ifu.kiev.ua
• Заявка вважається повною лише після прийняття заявником усіх перелічених вище умов.

(формуляр для заповнення на наступних сторінках)

Email address *
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОРГАНІЗАТОРА (ІВ)
Заповнювати французькою або українською мовами
НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ *
КЕРІВНИК ОРГАНІЗАЦІЇ *
ОСОБА-ЗАЯВНИК *
ПОШТОВА АДРЕСА ОРГАНІЗАЦІЇ *
КОНТАКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ *
Е-MAIL *
ВЕБ-САЙТ *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service